Mazda Premacy Lpg Uyumu

Mazda premacy 1.8 2001 model otomatik zavolli sıralı sistem lpg taktırdım bu gün. Çok araştırdım hayırlısı bakalım. Lpg deneyimlerimiz burada paylaşalım lütfen. Şimdiden emeğinize teşekkür ederim...

1750 tl 9 taksit 43 litrelik simit tüp ile sizce fiyat uygun mu?

Moderatörün son düzenlenenleri:

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun, Kazasız günlerde kullanmak nasip olsun... Marka, fiyat ve taksit olayı gayet makul hocam...

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Hayırlı olsun, merak ettiğim 1.8 Astinalarda tam LPG ayarı yapılmadığı zaman 2500-3000 devirde ortaya çıkan silkeleme olayı aynı motoru kullanan premacy de olacak mı? Konu hakkında izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun, merak ettiğim 1.8 Astinalarda tam LPG ayarı yapılmadığı zaman 2500-3000 devirde ortaya çıkan silkeleme olayı aynı motoru kullanan premacy de olacak mı? Konu hakkında izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Benim baktığım premacy de vardı ve benzinde kullandığını söylemişti sahibi...

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Astinamı aldığımda zavoli kit vardı.
Silkeleme mevcut maalesef. Ben de araştırdım ve gördüğüm kadarıyla kardeşimin araçta brc mevcut tam uyumlu silkeleme yapmıyor. 2003 mazda 323 1.6 aracı da. Velhasılı hayırlı olsun.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
LPG ayarı işi bilen bir usta tarafından yapıldığı zaman silkeleme olmuyor. Benim sattığım Astina da tartarini vardı ve bazen silkeleme olup bazende olmuyordu. Bu konuyu araştırdığımda BRC MY11 LPG modeli olduğu zaman silkeleme yapmadığı idi. Bu konu forumda da çok yönlü tartışılmış ve ortak ulaşılan sonuç "iyi usta" idi.