Mazda MX-5 İnceleme

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eren Tekin çarpışan arabaya binen çocuklar gibi eğlenmiş, valla kıskandım, çok kullanmak istedim. Bahsettiği kadar keyifli olduğunu tahmin edebiliyorum. Agresif kullandı çoğu zaman ama 8,2 ortalama tutturduğunu söyledi, çok daha agresif kullanımda 10 litre üstü görmek mümkün diyor bana kendi kullanım tarzıyla yakaladığı 8,2 lt çok ideal geldi. Direksiyon derinlik ayarı olmamasının bir sebebi mi var acaba bu tip otomobilde, en çok ona şaşırdım, nasıl olmaz.

Eren Tekin çarpışan arabaya binen çocuklar gibi eğlenmiş, valla kıskandım, çok kullanmak istedim. Bahsettiği kadar keyifli olduğunu tahmin edebiliyorum. Agresif kullandı çoğu zaman ama 8,2 ortalama tutturduğunu söyledi, çok daha agresif kullanımda 10 litre üstü görmek mümkün diyor bana kendi kullanım tarzıyla yakaladığı 8,2 lt çok ideal geldi. Direksiyon derinlik ayarı olmamasının bir sebebi mi var acaba bu tip otomobilde, en çok ona şaşırdım, nasıl olmaz.

En boş modeli yani motion modelinde bile standart olarak işaretlenmiş resmi sitesinde, rx8 alma planlarımı mx5 alma planları olarak güncellesem mi acaba

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hatchback
Derinlik ve yükseklik ayarı var diye biliyorum ben.Murat abinin testini izlediğimde yapmıştı sanki o_O

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eren tekin yok diyor, yükseklik ayarını yapıyor keşke derinlik de olsa diyor, bu terste bir işlik var o zaman

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Belki o bulamamıştır diyeceğim ama bilemiyorum.
Bence de rx8 yerine mx5 güzel bir tercih olur.

Yurtdışı forumlarda, 1.5 hakkında yol tutuş açısından daha dengeli bir araba olarak bahsetmişler, sürüş keyfi açısından da öyle. Alacak olsam 1.5 power paket ideal bence. Tüp mü asla

Son düzenleme:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Evliler evin tek arabası olarak Mx almaz muhtemelen, o bakımdan maddi durumu iyi olanlar anca ikinci araba olarak alıp binecektir. Bu durumda ben hiç binemeyecegim

Üst Alt