Mazda Müşteri Memnuniyeti

Arkadaşlar bugün beni mazdadan aradiklarini soyleyen bir bayan müşteri memnuniyeti adına gelip görüşmek istediklerini soyledi.Telefonda olmaz görüşmemiz lazim diyerek yarina ev adresime geleceklerini söylediler.Hemen mazda genel merkezi aradim ve boyle bir uygulama olup olmadığını sordum ama geri dönüş olmadi.Dolandırıcı olmalarindan korkuyorum.Var mi boyle bir uygulama fikri olan var mi acaba?

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
3-4 ay önce beni arayıp telefonda bir kaç soru sordular sadece
evde müşteri memnuniyeti hizmeti garip olmuş :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eve gelmek mi? İlk kez duyuyorum böyle bir şey, eğer gerçekse, memnun edici bir davranış ama.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bahar kampanyası ne zaman diye mail atmıştım, bir ay sonra dönüş yapanların eve geleceklerine inanmam...

Vardır bir çapanoğlu dikkat edin derim...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Eve arabayla ilgili iki şey gelir: Trafik cezası beyanı veya borcunu tahsile gelen haciz memuru ya da aracının önüne parkettiğiniz komşunuz.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Eve arabayla ilgili iki şey gelir: Trafik cezası beyanı veya borcunu tahsile gelen haciz memuru ya da aracının önüne parkettiğiniz komşunuz.
Kapıdan satış adı altında dolandırıcıları da bu listeye eklemek gerek... Uyduruk bir malı değerinin 10 misline satıp satış sözleşmesi yapıyorlar.

Bugün tekrar aradılar ve eve gelmek istediler. GFK adlı araştırma kuruluşundan aradıklarını ve müşteri memnuniyeti araştırmasını illa yüzyüze yapmaları gerektiğini söylediler :) Bir çok araba markasıyla bağlantılı olduklarını anlattılar. Bende genel müdürlüğü aradığımı ve böyle bir şeyden haberleri olmadığını o yüzden istemediğimi söyledim. Aracımın marka ve modelini, adresimi ve telefonumu nerden aldıkları muamma:)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Doğruysa bu; Mazda veriyor bilgileri... Doğru değilse de; illegal olarak bu bilgilere ulaşmak zor değil...

Aman dikkat !!

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok merak ettim şimdi, acaba aslı var mıydı acaba

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aslı olmasa Kerem yanmazdı... :D

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Yalan dolan işler. Taa eve kadar gelip "araçtan memnun musunuz, çekişi nasıl yeaa" şeklinde sorular sormak istemeleri zaten belli ediyor. Arayan da kesin bayandır :)

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Bugün tekrar aradılar ve eve gelmek istediler. GFK adlı araştırma kuruluşundan aradıklarını ve müşteri memnuniyeti araştırmasını illa yüzyüze yapmaları gerektiğini söylediler :) Bir çok araba markasıyla bağlantılı olduklarını anlattılar. Bende genel müdürlüğü aradığımı ve böyle bir şeyden haberleri olmadığını o yüzden istemediğimi söyledim. Aracımın marka ve modelini, adresimi ve telefonumu nerden aldıkları muamma:)
Hakikaten de arayıp sordunuz mu? mazda tr yi yoksa salladınız mı? hadi böyle bir durum var ise.!!!!!