Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda MPV Hakkındaki Bilgi ve Yorumlarınız Nedir?

Konu, 'Diğer Mazda Modelleri' kısmında Holyhawk tarafından paylaşıldı.

1. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Nadir görülen bir Mazda modeli, Mazda'nın her aracı kalite.

Parçasını bulmak zor olabilir, yetkili servisten yada yurtdışındaki sitelerden temin ederim derseniz alınabilir. Çok geniş aile arabası.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tek dikkatimi çeken şey kilometresi oldu... LPG'nin ne zaman ve ne şekilde montajı yapıldığını araştırılması gerekir, geri kalan her şey araştırmaya ve aracı görmeye bağlı gelişir... ;)

4. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    O paraya nasıl olsa satamaz bekleyin 3 hafta nakit 16 teklifle gidin:) motor aksamı elektrik aksamı bulunur kaporta ve mekanik alt takım aksamı zor bulunur.

5. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Galeriymiş araba şimdi dikkatimi çekti. 12 e almıştır bunu.

6. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Araba gümrük arabası olabilir buna bağlı olarakta kilometrede yüksek olabilir. Valla tam benlik araba nerden gösterdiniz bunu aklımı çeliyor :)

Bir tanede dizel M6 düşmüş 2007 son kasa oda gümrük arabası :eek: Ne hazine varsa bu gümrükte var :D Gerçi bu araba 2-3 ay önce tekrar satışa çıkmıştı yanılmıyorsam tek kötü yanı 20 Bin TL hasar kaydı olması gibi gözüküyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-dizel-mazda-6-takasli-178588422/detay

7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hasar kaydına göre fiyat tolere edilebilir, ama gümrük işinden ne kadar randıman alınır muamma...

veliazak@hotmail.com

8. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Dizel M6 nın önceki ilanı favorilerimdeydi şimdi ordan baktım aynı araç aynı kişi satıyor. İlanlar hemen hemen aynı sadece şimdi ağır bakımları yapıldı yazmış istediği para ise aynı.

Sunroof, deri döşeme vb. özellikleri full olsaydı düşünebileceğim bir araçtı ama bu fiyatıyla bu hasar kaydıyla ya ortalık malı olur yada alana "baba" der...

9. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

Araç temiz bir araca benziyor tramerde 4 adet hasar kaydı var ve toplam 2000tl kilometre orjinal vize yeni yapılmış ama Elazığ Aydın'a çok uzak oraya kadar gidip hüsranla karşılaşmak istemiyorum forumumuzda elazığlı olan yada Elazığ'da yaşayan bir arkadaşımız var mı acaba?teşekkürler.

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  11. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

O zaman ya gözü karartıp gideceğiz yada vazgeçeceğiz bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah.

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  13. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

Birde 2000 model mazda mpv hakkında hiçbir teknik veya donanımsal bilgi bulamadım internette bulabilsen olursa ve yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O bilgileri ben de bulamamıştım... Detaylı araştırma yapmak gerekebilir...

15. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Cok geniş ve ferah gorunuyor alınabılecek en yı aıle arabası.
    tek sorun km ve LPG olayı yedek parcada bu devırde sıkıntı yok

16. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

Kilometre bence yaşına göre çok sorun değil 2008 2009 model 250000 km de mazda 6 mazda 3 Ler var sorunsuz sıkıntısız 2000 model 15 yaşında bir arabaya göre km çok değil bence.

17. Holyhawk

Holyhawk Sessiz

Servis olması gerçekten iyi bir avantaj expertiz için ama ne kadar güvenilir bir servis onu bilmiyorum.

18. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O servis hakkında olumlu veya olumsuz bir şey duymadım...

19. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Aracın cam rüzgarlığı, basamakları ve diğer aksesuarları üzerinde var. Buda bakımlı olduğunu gösteriyor bana göre tabi motor, mekanik ve elektronik aksamını bilmiyorum. Plakada 34 AS 5353 gibi gözüküyor sorgulattım ama bu araca çıkmadı. Eğer gümrük arabası ise ve Elazığ'a İstanbul'dan gitmiş ise ciddi anlamda değerlendirilebilir.

Tabi araç eğer Türkiye çıkışlı ise kaç el değiştiği ve aracın orjinalliği önemli. Bence bu tip araçlarda 2. sahibine yada 3. sahibine kadar değerlendirilebilir ama eğer fazla el değişmiş ise yanına yaklaşmaya gelmez...

20. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Anladığım kadarıyla 626 motoruyla aynı motor var (FS). Buda motor konusunda sıkıntı yaşamayacağınız anlamına gelir.

Sayfayı Paylaş