Mazda Maket veya Oyuncak Araçlar

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Arkadaşlar kendim bir model araba koleksiyonuna sahibim. Uygun bir zamanda sizlerle resimleri paylaşırım inşallah. Aşağıda ilgisini çekenler için Mazda marka model araçların resimlerini paylaşıyorum. Siz de mazda diecast yazarak aratabilirsiniz. Benim koleksiyonumda şuan sadece mazda 2 modeli var.

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Bende merak sarmıştım, gerçekten çok masraflı.
Maketten kendim yapcaktım hem masraf hemde evde bri köşe ayrıma sorun olunca kaldı.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bilseydim ileride hobi olarak arabalara meylim olacağını, çocukluğumdaki oyuncaklar yeter de artardı bile...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Benimde niyetim var toplamaya çok güzel bir hobi benim kuzende çok sever ama kuzen biraz abartmış sanırım bu işi :)
Benim de 50-60 tane var ama kuzenin kadar degil Genelde 1:43 ölçekli topluyorum ben. Alibabaexpress sitesinden diecast mazda diye aratırsanız epey bir ürün çıkıyor.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Olgun: [member=763]ALPEREN58[/member] hocam bana 2009 touring m3 ü hediye eder misin :D
Alperen hoca: Hedi len ben ne uğraşlarla topladım biliyor musun sen bunları?

...gibi bir diyaloğa girmemek için hiç sormuyor, Maşallah be abiiiii diyerek cümlelerime noktayı koyuyorum ;D (Hala bir ümitle)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Olgun: [member=763]ALPEREN58[/member] hocam bana 2009 touring m3 ü hediye eder misin :D
Alperen hoca: Hedi len ben ne uğraşlarla topladım biliyor musun sen bunları?

...gibi bir diyaloğa girmemek için hiç sormuyor, Maşallah be abiiiii diyerek cümlelerime noktayı koyuyorum ;D (Hala bir ümitle)
Estağfurullah bende o model olsa şöyle bir düşünebilirdim fakat bende de yok Olguncum

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Bak burdan uyarımi yapıyorum demedi demeyin @olgun olacak arkadaş en cici tavırlarını takınır (Shrekteki gözlerini portleten kedi gibi kendiside ole şirin bir tiptir ) arabanın anahtarını istese yanında ruhasatla satisinida verirsiniz. Benden söylemesi... gayri tedbirinizi alın.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Bak burdan uyarımi yapıyorum demedi demeyin [member=83]Olgun[/member] olacak arkadaş en cici tavırlarını takınır (Shrekteki gözlerini portleten kedi gibi kendiside ole şirin bir tiptir ) arabanın anahtarını istese yanında ruhasatla satisinida verirsiniz. Benden söylemesi... gayri tedbirinizi alın.
[member=151]msone26[/member] Mustafa abi ne alemsin yaa :D Komik adamdır kendisi...
Sağol abi iyi düşüncelerin için... Tedbir almayın arkadaşlar , benim gibi gayet doğal halinizi takınınız... :egy: O0
Geçende zaten sanrufu açık unutmuşum akşaamdan... Malum Karadeniz... Sabaha kadar yağmış araca :-X Saç kurutma makinasını icat eden emmiye ne dualar ettim varya... :dua:

--Bu arada Mustafa abi sibopları ne zaman almaya geleyim :D Sağol vallahi...

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
[member=151]msone26[/member] Mustafa abi ne alemsin yaa :D Komik adamdır kendisi...
Sağol abi iyi düşüncelerin için... Tedbir almayın arkadaşlar , benim gibi gayet doğal halinizi takınınız... :egy: O0
Geçende zaten sanrufu açık unutmuşum akşaamdan... Malum Karadeniz... Sabaha kadar yağmış araca :-X Saç kurutma makinasını icat eden emmiye ne dualar ettim varya... :dua:

--Bu arada Mustafa abi sibopları ne zaman almaya geleyim :D Sağol vallahi...
Ne zaman istersen kardesim.
Yalan mı enesin tepesine cokup aldin arabayi koftehor

Üst Alt