Mazda Logolu Tişört

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Selamlar

mazda severler için mazda logolu tişört var , fiyat 45 ₺ isteyen olursa beden ölçü yazıp pm veya buradan yazabilirler...

beden ölçüleri : s - m - l - xl - xxl

Ekli dosyalar

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Güzelmiş, Veli abi Logo yu önde kocaman yapıp koltuk kılıfı yapmayı bile düşünebilir

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Ben ankara da ve internet sitelerinde aradım ama bulamadım, bu arada önceki hafta Antalya Kemer de MAZDA LOGOLU deri şapka gördüm alacaktım ama 50.00 tl dediler almadım, ama çok güzeldi.

metece44

Katılımcı
Merhabalar daha once alisveris yaptigim forma felan aldigim bi satici var sahibinden'de. Ilanlarina baktim ama Fiorentina yok. Konuyu gorunce karpuz kapugu dustu aklima :) saticiyla irtibata geccem eger ayarlarsa uygun fiyatlı buraya ilani koyarim

Tapatalk

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fiorentina forması her yerde bulunmuyor maalesef, bulursan iyi olur...

Gerçi sezon açılsa; sahillerde de bulunabilir diye tahmin ediyorum...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

metece44

Katılımcı
ayrıca şu t-shirt tasarlama için bi bakayım dedim. 2 tane site uygun görünüyor. toplu alımlarda da indirim yapıyorlar. eğer diğer arkadaşlar da isterse uygun gördüğünüz biryerden birlikte karar verip topluca sipariş verilebilir. ben katılırım.

[size=12pt]LİNK 1[/size]
(logoyu gelişigüzel seçip yerlerştirdim, polo yaka, v yaka ve yuvarlak yaka seçenekleri var. polo yaka tshirt + baskı 32 lira)

[size=12pt]LİNK 2[/size]
(toplu alım indirimi var. yuvarlak yaka+baskı 35 lira) ..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İlk vermiş olduğun linkte bulunan işletmeyi bende inceledim fakat o basitlikteki bir t-shirt 50 Liraya falan geliyordu... O kaliteye, o parayı vermeye değmez bence...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Reklan için üste paramı ödeyeceğiz :) Mazda bunları servise gelenlere filan hediye etmesi lazım ;)
Daha oraya gelemediler sanırım... Ya sıfır araç alımında, ya da belli bir rakam üstü servislerde verilmeli...

Gerçi bunun için ayrıca çalışmak gerek... Sırça köşklerdeki insanlara da bu ters... :D

Üst Alt