Mazda Logolu Amblem

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Şöyle birşey buldum nette gezinirken, sanırım Mercedes amblemi gibi ön kaputa konular birşey. ama bundan daha önce ne gördüm ne de takan birini gördüm. güzel olur mu? fiyatı da nerdeyse bedava.

Ekli dosyalar

• 412932761_534.jpg
    412932761_534.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 90

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Pick up modellere yada xedos 929 lara olabilir onun dışındaki mazda modellerinde çok godoman işi durur...Bence

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu amblemi @aliparlar1983 abi aliexpress ten bulup paylaşmıştı...

Mazda'nın eski ambleminden olsaydı ben almayı düşünürdüm

Enes'in dediği gibi bu amblem e segmenti araçlara daha iyi gider

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şöyle birşey buldum nette gezinirken, sanırım Mercedes amblemi gibi ön kaputa konular birşey. ama bundan daha önce ne gördüm ne de takan birini gördüm. güzel olur mu? fiyatı da nerdeyse bedava.

Her şeyin bir ilki olur diyerek monte edersen olur... Fakat ülkemizde o amblemin kaput üzerinde ne kadar süre duracağını tahmin etmek de zor değil...

Çoluk çocuk görür kopartır, çekemeyen dallama görür kopartır, yıkamacı dikkat etmez fırçaya takar kopartır... Yani; o amblem takıldığı yerden kısa zaman içinde kopartılır... ;)

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet baktığım yer aliymiş. Bir de bunun ışıklı modelini gördüm, ön panjurdaki mazda amblemi.

İşsizlik ne güzel ya :)

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Her şeyin bir ilki olur diyerek monte edersen olur... Fakat ülkemizde o amblemin kaput üzerinde ne kadar süre duracağını tahmin etmek de zor değil...

Çoluk çocuk görür kopartır, çekemeyen dallama görür kopartır, yıkamacı dikkat etmez fırçaya takar kopartır... Yani; o amblem takıldığı yerden kısa zaman içinde kopartılır... ;)
Benim bagaj kapağındaki amblemi bile söktü o yıkamacilar onu hayli hayli kopartırlar

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Benim bagaj kapağındaki amblemi bile söktü o yıkamacilar onu hayli hayli kopartırlar

Araca ne yapacaksan kendin yapcan aslında yoksa adam gibi bir usta veya iş yaptıracaksan başında duracan her daim...

2 gün önce öğle arası aracı yıkamaya bıraktım 1 saat sonra alcam dedim, bagajı güzelece makineyle falan çekin diye tembihledim. Aracı yıkayıp çekmişler bi kenera parasını ödedim araca gittim bagaja bi bakayım dedim, herif bagajı hiç açmamış bile yada açtı baktı temiz duruyor dokunmadı küçük pislikler vardı
İç tarafıda sallamasyon temizlemiş. Bidaha gittiğimde parasını kescem

Üst Alt