Mazda Kış Servis Kampanyası

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Facebook tan irtibat kuruyorum listeyi yollayıp fiyat alacağım ve kesin sipariş veriyorum diyeceğim. Toplu sipariş verdimi bize özel bir indirim olur mu ???

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Facebook tan irtibat kuruyorum listeyi yollayıp fiyat alacağım ve kesin sipariş veriyorum diyeceğim. Toplu sipariş verdimi bize özel bir indirim olur mu ???
Kampanya yokken yuzde 10 yapabiliriz demişlerdi. Ben toplu siparişte bi ikram daha olurmu demeyi düşünüyordum :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İstanbul Evo'dan fiyat aldım aşağıdaki 4 ürün %30 indirim ve kdv dahil 804 TL tutuyor. Sadece marşpiyel(831.94 TL) fiyatını düşündüğümüz zaman bence fiyat bedavadan biraz pahalıya geliyor O0

1-) Bagaj üstü spoyler (4 kapili sedan) Parça Numarası: G31A-V4-920F
2-) Yan marşpiyel Parça Numarası: G31F-V4-910F
3-) Bagaj paspası (4 kapili sedan) Parça Numarası: GJ6A-V9-540
4-) Zemin paspasları "Standard" siyah, Mazda6 logolu Parça Numarası: GR6E-V0-320A

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

İstanbul Evo'dan fiyat aldım aşağıdaki 4 ürün %30 indirim ve kdv dahil 804 TL tutuyor. Sadece marşpiyel(831.94 TL) fiyatını düşündüğümüz zaman bence fiyat bedavadan biraz pahalıya geliyor O0

4-) Zemin paspasları "Standard" siyah, Mazda6 logolu Parça Numarası: GR6E-V0-320A

Bu malzeme kodlarina nereden bakiyorsunuz acaba?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Rica ederim birşey değil, evet kampanya dahilinde 3 yaş üzerindeki araçlara %30, 3 yaş altındaki araçlara %20 indirim uygulanacak. Fiyatlara KDV dahil sadece %30 indirim uyguladımı o fiyata aksesuarınızı alırsınız.

NOT: [member=196]Mazda Türkiye[/member] Sayın Mazda Türk yetkilisi Uğur bey. Kurumsal olarak Mazda'nın tüm resmi internet siteleri aynı şablonda yayında. Bana göre internet sitelenizdeki en büyük eksikliklerden biri orjinal aksesuarlara ulaşım konusu. Satın alma ve sahip olma linkine tıklayıp ardından alt tarafta bulunan soluk renkteki aksesuarlar linki insanların dikkatini fazla çekmiyor. Hiç değilse bunu orjinal Mazda aksesuarları için tıklayın vb. ilgi çekici görsellerle yapsanız inanınki birçok kişi bu aksesuarları görür ve tercih eder. İnanın birçok Mazda sahibinin bu aksesuarlardan haberi yok!!! Saygılar...

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

Rica ederim birşey değil, evet kampanya dahilinde 3 yaş üzerindeki araçlara %30, 3 yaş altındaki araçlara %20 indirim uygulanacak. Fiyatlara KDV dahil sadece %30 indirim uyguladımı o fiyata aksesuarınızı alırsınız.

NOT: [member=196]Mazda Türkiye[/member] Sayın Mazda Türk yetkilisi Uğur bey. Kurumsal olarak Mazda'nın tüm resmi internet siteleri aynı şablonda yayında. Bana göre internet sitelenizdeki en büyük eksikliklerden biri orjinal aksesuarlara ulaşım konusu. Satın alma ve sahip olma linkine tıklayıp ardından alt tarafta bulunan soluk renkteki aksesuarlar linki insanların dikkatini fazla çekmiyor. Hiç değilse bunu orjinal Mazda aksesuarları için tıklayın vb. ilgi çekici görsellerle yapsanız inanınki birçok kişi bu aksesuarları görür ve tercih eder. İnanın birçok Mazda sahibinin bu aksesuarlardan haberi yok!!! Saygılar...

Çok haklisiniz,bugune kadar belki 50 kere bakmisimdir siteye hic dikkatimi cekmedi.
Bazen forumda arkadaslarin kodlariyla birlikte ürûnlerden bahsettiklerini görüyordum,herhalde yabanci bir siteden urun kodlarını aliyorlar diye düşünüyordum
Toplu alım düşünülüyorsa akşam evde inceleyip,bende katılmak isterim.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Ben siparişimi Muğla Gören Oto'dan pazartesi vereceğim. Benim aracın malesef bagaj amortisörleride sağlıklı çalışmıyor ve değişmesi lazım. Yan sanayi arıyorum ama internetten gördüğüm fiyatlar çok fazla. Benim parçacı var ona söyledim yarin bana fiyat verecek. Kampanya dahilinde iki orjinal bagaj amortisör için 124 TL istiyorlar. Bu fiyat yan sanayilerde de iyi. Hiç olmayacak bir masraf, nasıl bozulur enteresan bir durum anlayamadım ???

Fiyatlar İstanbul EVO'da da Gören Oto'da da aynı. %30'a ekstra bir indirim uygulanmıyor. Zaten kampanya var...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Muğla Gören Otomotiv candır, canandır... Her bir çalışanı ayrı ilgili, sahipleri zaten mükemmel ötesi esnaf... :)

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Ben siparişimi Muğla Gören Oto'dan pazartesi vereceğim. Benim aracın malesef bagaj amortisörleride sağlıklı çalışmıyor ve değişmesi lazım. Yan sanayi arıyorum ama internetten gördüğüm fiyatlar çok fazla. Benim parçacı var ona söyledim yarin bana fiyat verecek. Kampanya dahilinde iki orjinal bagaj amortisör için 124 TL istiyorlar. Bu fiyat yan sanayilerde de iyi. Hiç olmayacak bir masraf, nasıl bozulur enteresan bir durum anlayamadım ???

Fiyatlar İstanbul EVO'da da Gören Oto'da da aynı. %30'a ekstra bir indirim uygulanmıyor. Zaten kampanya var...
Bu fiyat çok güzel iki yıl önce benden tanesine 270 lira istemişti servis, ben de Ankara'dan 60 liraya çıkma buldum, bir de 2000 model daha eski bir araç.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Evet aynı mesaj kalıbını, hangi serviste numaran mevcutsa, o servis tarafından gönderildi herkese.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kampanya Mazda Türkiye tarafından Facebook sayfasında açıklandı. Indirim tüm parça, işçilik ve aksesuarlarda geçerli. Hayırlı olsun...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Bagaj kafama inince anladim bozuk oldugu :-D bu kampanya kacmaz

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
[member=4]kadir[/member] aynen kampanya ilaç gibi oldu. Yan sanayi bagaj amortisörü bulamadım zaten fiyatı orjînalin fiyatına yakın o yüzden listeme bu parçasıda ekliyorum.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kampanya dahilinde Muğla Gören Otomotivden aşağıdaki aksesuar ve yedek parçaların siparişini verdim. Cuma gününe parçalar gelir dediler. bakalım dedikleri kadar kısa sürede gelecek mi?

5-) Bagaj amortisörleri çift taraflı Parça Numarası: GJ6A-56930F

Üst Alt