Mazda Kış Servis Kampanyası

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Oguzhan kod verirse elfrenini cevreleyen siyah plastigi alacam

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
[member=4]kadir[/member] [member=56]ezmocesteri[/member] Bahar kampanyasında sattığım M3 için aksesuar alacaktım fiyat sorduğumda kampanya indirimi uygulamışlardı.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kaporta aksami indirimde degil buna masbiyer spoiler falan dahil paspas falan indirim oluyor

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ama geçen bahar kampanyası hakkında konuşurken, bu şekilde söylenmişti diye hatırladım, indirim yapılıyorsa aksesuara çok iyi o zaman.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Oguzhan kod verirse elfrenini cevreleyen siyah plastigi alacam
Ömrümü yedin ömrümü o parça ayrı satılmıyor tamir edeceksin yaratıcılığını konuştur alışılmışa meydan oku demekten başka yapabileceğim bir şey yok :D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Bekleyelim kampanyayı yaparlar veya yapmazlar en kötü ihtimal o iki aksesuarı alacağım 8)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ömrümü yedin ömrümü o parça ayrı satılmıyor tamir edeceksin yaratıcılığını konuştur alışılmışa meydan oku demekten başka yapabileceğim bir şey yok :D
1000 kere sordum daha 1kere cevap veriyon 1000ah isid dedikleri bu galiba

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kaporta aksami indirimde degil buna masbiyer spoiler falan dahil paspas falan indirim oluyor

[member=4]kadir[/member] en son yapılan bahar kampanyasında şu ibare vardı "kaza parçaları haricindeki tüm parçalar ve işçiliklerde indirim uygulanacak. İndirim oranı 3 yaş ve altı araçlar için %20, 3 yaş üstü araçlarda ise %30 olacak."

hus3yn

Katılımcı
konu konuyu açmış :) bizm araçlara uygun masbiyer takımı varmı piyasada ? [member=2]Oğuzhan[/member] aracında var sanırım resimlerde yanlış görmediysem

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
konu konuyu açmış :) bizm araçlara uygun masbiyer takımı varmı piyasada ? [member=2]Oğuzhan[/member] aracında var sanırım resimlerde yanlış görmediysem
Arka ek 200 tl idi en son. Yan ekler 1250 tl. İdi ben yurt dışından 350 gibi bir rakama almıştım kargo dahil. Ön içinde oem var ama henüz elde edemedim her yolu deniyorum:) porto ricoda bir elemanda var 200 dolar istiyor insafsız :D

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Bu servis kampanyalarında biz kullanıcıların nasıl bir avantajı oluyor arkadaşlar? ben hiç faydalanmadım, daha doğrusu servise çok gitmedim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu servis kampanyalarında biz kullanıcıların nasıl bir avantajı oluyor arkadaşlar? ben hiç faydalanmadım, daha doğrusu servise çok gitmedim.
İşçilik ve yedek parçada bazen %20 bazen %30 indirim oluyor abi olay bu :) Araçlarımızın orijinal almak istediğimiz parçalarını kampanya dönemlerinde daha ucuza temin edebiliyoruz.

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Bunu duyduğuma çok sevindim, süper bir şey. Şimdiki sorum şu: ne zamanlar oluyor bu kampanyalar ve bizim nasıl haberimiz olabilir? Benim bu zamana kadar hiç böyle bir şeyden haberim olmadı malesef. :(

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Garajda kal habersiz kalmassin :-D

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
İyi tamam, buradan takip ediliyosa sorun yok, hep burdayız zaten. :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bunu duyduğuma çok sevindim, süper bir şey. Şimdiki sorum şu: ne zamanlar oluyor bu kampanyalar ve bizim nasıl haberimiz olabilir? Benim bu zamana kadar hiç böyle bir şeyden haberim olmadı malesef. :(
Yaza girerken ve kışa girerken oluyor abi. Zaten kampanya olursa buradan duyuracağız ;)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazda Muğla Bayii Goren Oto Yedek Parça sorumlusu ile görüştüm, kampanya Kasım yada Aralık'ta %30 olarak tahmin ediliyor dedi.

Bir hafta öncesinden de haber vereceğini söyledi.

Üst Alt