Mazda Harici Marka ve Modellerin Yakıt Tüketimi

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Grupta Mazda harici araç sahipleri yada işi gereği kullandığı Mazda harici araçları vardır. Yakıt tüketimleri nedir bu konuda paylaşalım, hangi marka nasıl yakıyor görelim :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Neden öyle dedin abi? Bu araçlar lpg siz kullanılmazmış bunu anladım :) boş ağırlık 1450 kg ve otm. Evlat olsa sevilmez :-D
Benim değerlerim birazcık iyi de ondan öyle dedim... :) 1520 kilo (lpg ve ben ile) şehir içi 12 dışı 8 litrenin altında lpg tüketmiyoruz çok şükür... :) :)

sinyor

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3-2005 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Lpg ile 1440 oluyor, 80 de ben varım maşallah :p al sana 1520 fazlası olur eksiği olmaz, çocukları da eklersek yaklaşık 1700 kg yapar... Bu tork ve beygirdeki motor için az değil yani...
senin araba bizimkinden 100 kg fazla o zaman..:)
bir de motoryağı bölümüne nden 10-40 a geçiş yaptınız servis ne dedi diye yazmıştım gördünüzmü

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
senin araba bizimkinden 100 kg fazla o zaman..:)
bir de motoryağı bölümüne nden 10-40 a geçiş yaptınız servis ne dedi diye yazmıştım gördünüzmü
Lpg varsa ve ruhsata işliyse eğer oradaki kilogram doğrudur. :) Benim ruhsatta 1440 kg yazıyor ve muhtemelen lpg nin ağırlığı üzerine eklenmiştir diye tahmin ediyorum, senin ruhsatta (lpg varsa) aracın ağırlığı kaç kg yazıyor??

Yağla ilgili konu aşağıdaki linkte mevcut. :)

Mazda 3 BK Yağ Değişimi

.

sinyor

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3-2005 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Lpg varsa ve ruhsata işliyse eğer oradaki kilogram doğrudur. :) Benim ruhsatta 1440 kg yazıyor ve muhtemelen lpg nin ağırlığı üzerine eklenmiştir diye tahmin ediyorum, senin ruhsatta (lpg varsa) aracın ağırlığı kaç kg yazıyor??

Yağla ilgili konu aşağıdaki linkte mevcut. :)

Mazda 3 BK Yağ Değişimi

.
1350 yazıyor abi lpg yi kendim işlettim hemde :) yine de bakayım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Pardon pardon hafızam beni yamultmuş. :) biraz önce baktım ruhsata 1340 kg yazıyor.

Üst Alt