Mazda Garaj Deri Koltuk Sevenler Derneği

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Lise zamanlarımda yazın hırdavatçıda çıraklık yapıyordum. Patronun deri koltuklu E34 5.20'si vardı.
Bir Antalya akşamüstünde park halindeki o aracın ısınmış koltuğuna oturmak gafletinde bulundum. Oturmamla kalkmam bir oldu. Totom yanmıştı.

Antalyada gölge arıyordum hep o yüzden :D

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
Orjinal beyaz deri kabul ederseniz bende üye olim yaa :koptum::D:p Normalde deri koltuğa karşı biraz olumsuz düşüncelerim vardı eskiden gördüğüm arabalar ve civic teki koltukları gördüm hanımda bende deri istemiyorduk,hatta şimdiki aracımı alırken hanım yoktu yanımda arabayı aldım ancak deri koltuk dediğimde hani deri koltuk almayacaktık dedi gördüklerinden değişik bunlar güzel dediğimde görücez bakalımdedi baktığında onunda hoşuna gitmişti:koptum:deri koltuğa karşı olan ben deri koltuk sever oldum:asik:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yapılır abi kolay, konu açmıştım hatta nasıl yapıldığına dair videolar da vardı, koltuk havalandırma projesi diye. Tek fark deri delikli olmalı.

Aslında ben de orta kısım kaliteli kumaş olup kenarları deri olan tasarımları seviyorum.
Soğutmalı koltuğa bi oturmak lazım, bizim buralar yazın biraz kavuruyor, o yüzden kalite malite dinlemiyor...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Deri koltuk yaptırırsam eğer bunun için de fiyat almayı düşünüyorum :) hele kademeli bir şey yapılırsa süper olur...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Danimarka'dan gelen gurbetçi arkadaş Art Carda Mazda 6'sının deri koltuklarını yaptırmış.

WhatsApp Image 2018-07-06 at 13.15.03.jpeg

WhatsApp Image 2018-07-06 at 13.15.03(1).jpeg

WhatsApp Image 2018-07-06 at 13.15.03(2).jpeg

WhatsApp Image 2018-07-06 at 13.15.03(3).jpeg

WhatsApp Image 2018-07-06 at 13.15.03(4).jpeg

Üst Alt