Mazda Garaj Deri Koltuk Sevenler Derneği

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
@süleyman46 halı kilim ne varsa yak gel derneğin başganı ol :D

Oturma ve sırt bölümlerini delikli deri ile değiştirebilirsin ;) Burada yapılıyor, isteğe göre; tek veya çift parça değişiyor.
Vallaha mı :D koltuk soğutma da yaparlarsa gelirim. Başkanlık teklifin mutlu etti fakat sen varken bize düşmez başkanlık :harika:

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bende mersin gibi gece bile 35 derece olan yerde hiç sıkıntı yaşamıyorum, terleme falan olmuyor, bende mi tuhaflık var acaba

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Birde mesela aynı yaşlardaki audi a6, accord, bmw falan bakıyorum koltuklar resmen 80 lik dedem gibi buruşmuş, kullanımla mı alakalı malzeme kalitesi mi çözemedim. Benimkiler çok diri maşallah.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Birde mesela aynı yaşlardaki audi a6, accord, bmw falan bakıyorum koltuklar resmen 80 lik dedem gibi buruşmuş, kullanımla mı alakalı malzeme kalitesi mi çözemedim. Benimkiler çok diri maşallah.

Bakımsız kalırsa tuhaflaşır. Benim 12 yaşını doldurmuş aracımın koltukları 0 ayarındaydı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bunu yapan kör olmakla kurtulmuş olamaz :D :D

:D :D

Sizin yerinizde olsam; bu şahsiyete ulaşarak koltukları daha usturuplu hale getirmesini sağlardım... Koskoca derneksiniz kardeşim, hiç mi kamuoyu oluşturarak göz zevkimizi baltalayan insanlara yaptırım gücünüz yok... :p

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
:D :D

Sizin yerinizde olsam; bu şahsiyete ulaşarak koltukları daha usturuplu hale getirmesini sağlardım... Koskoca derneksiniz kardeşim, hiç mi kamuoyu oluşturarak göz zevkimizi baltalayan insanlara yaptırım gücünüz yok... :p

Umutsuz vaka abi :D biz onu görmedik o bizi tanımıyor :D

Üst Alt