Mazda Garaj Cenevre Otomobil Fuarı Fotoğraf ve Videoları

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
pzam94.jpg

Cenevre fuarı Mazda standı resim ve incelemelerinden sonra sizler için fuarda çektiğim diğer markaların fotoğraf ve videolarını da paylaşmak istedim. Tek kişi olduğum için aslında 2 yabancı arkadaşın daha bana eşlik etmesi gerekiyordu fakat şartlar uygun olmayınca tek kaldım. Röportajları belki kameramanım olmadığı için kayıt altına alamadım ama en azından Mazda standında bir röportaj yaptım ayak üstü bile olsa onuda Mazda standı ziyareti konusunda zaten paylaşmıştım. Fuar hakkında genel inceleme ile ilgili yorum ve özet röportajları detaylı olarak farklı bir konu altında paylaşıcam. Bu konu sadece resim ve video paylaşımı olduğu için sizleride yazıya boğmak istemiyorum. Fotoğraf ve videoların keyfini çıkarmanız için.. O0

Fotoğraflar çok fazla olduğu için bir galeri oluşturdum ve sizlerin kullanımı için bir link oluşturdum. Burada şu anda 100'den fazla foto var ancak elimdeki fotoğrafları ayrıştırdıkça eklemeye devam edicem merak etmeyin. Ayrıca fuarda ilgimi çeken bazı araçlarında kısa videolarını çektim onlarıda izleyebilirsiniz. Fotoğraf ve videolardan önce genel olarak fuar boyunca hoşuma giden bir aracın fotoğrafını ayrı olarak paylaşmak istedim. :)

Kesinlikle fuarın bence en güzellerinden biriydi yeni Honda NSX;

WU3vU9.jpg

L4dZk9.jpg

vMoeYf.jpg

gIDvuW.jpg

Aşağıdaki linkten fuarda çektiğim araçların fotolarına ulaşabilirsiniz;

Cenevre Otomobil Fuarı 2015 - Click to see more photos

Fuarda dikkatimi çeken bazı modellerin de kısa videolarını çekmiştim onlarıda aşağıda paylaştım..İyi seyirler :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ellerine sağlık Kerim, sonsuz teşekkürler... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Nissan Sway Renault Clio ya darbe vurur bence. Honda, Mitsubishi ve İnfiniti de güzel, diğerleri zaten ayrı dünya ;D

Üst Alt