Mazda Garaj 1 Yaşında

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Tam bir yıl önce; sanal aleme, Mazda Severlere, bütün insanlığa, derdim var yardım edin diyecek olanlara "merhaba" dedik... Zaman su gibi, nasıl 365 tane günün geçtiğini anlayamadım şahsen... :) Hep birlikte; nice nice hayırlı uğurlu yıllara inşallah. :nazar:

Emeği geçen herkese, bize destek olan herkese, ayrıca üye olan, olmayan herkese sonsuz teşekkürler.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Vay be 1 yıl ne çabuk geçti öyle, sebep olanlara teşekkür ederim iyi ki buradayız, nice yılları hep birlikte kutlarız inşallah

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Müsait zamanımda bu konuyla bağlantılı ve ekran alıntıları ile destekli anlatım içeren konu açmayı düşünüyorum... Nereden nereye, nasıl geldik... 1 yılda neler yaşadık? Hepisi çok yakında Garaj da gösterime girecek... :p

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
İtalyan Manita :)
Araç Renk ve Tip
Gri At...
Müsait zamanımda bu konuyla bağlantılı ve ekran alıntıları ile destekli anlatım içeren konu açmayı düşünüyorum... Nereden nereye, nasıl geldik... 1 yılda neler yaşadık? Hepisi çok yakında Garaj da gösterime girecek... :p
Şimdiden meraklandım desem yeridir. Abi bir an önce yapıversen de seyirlik bir şeyler izlesek :)

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
1 sene nasılda geçti anlamadım hiç gerek bilgi alısverisi gerek yardım elini uzatan başta site kurucularına sonrada değerli üyelere çok teşekkür ederim. İnsallah mazda garaj ailesi olarak daha da büyür nice uzun senelerimiz olur hep beraber

Üst Alt