Mazda CX5 Kış Performansı

vedatgr

Sessiz
Mustafa Bey
yeni cx5 katkılarınız için teşekkürler. 2011 Mazda 6 kullanıcısı olarak ve de genelde Japonların üretim proseslerindeki titizliğini bildiğim için övgüler bana yabancı değil. Off road performansında da yine (208 Nm torka rağmen) kullananların başarılı bulması beni tatmin etti doğrusu.
Zannederim Makyajlı cx 5 autoshow dan itibaren satışa sunulur.
Teşekkürler.

Bora Arpınar

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mustafa Bey
yeni cx5 katkılarınız için teşekkürler. 2011 Mazda 6 kullanıcısı olarak ve de genelde Japonların üretim proseslerindeki titizliğini bildiğim için övgüler bana yabancı değil. Off road performansında da yine (208 Nm torka rağmen) kullananların başarılı bulması beni tatmin etti doğrusu.
Teşekkürler.

Vedat hocam ben 2015 meteor gri renk cx5 için yarın kapora yatırıyorum bayi eline gelecek iki aracın birinin mart sonu (kırmızı) meteor grininde 10 nisan gibi belkide daha erken ellerinde olabileceğini söyledi.

vedatgr

Sessiz
Bora Bey
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Kazasız keyifli günler dilerim.
Yeni makyajlı cx5 değil mi?
Hangi bayii ile anlaştınız? Hangi versiyonu opsiyonladınız?
Fiyat belli oldu mu?

Bora Arpınar

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler Vedat hocam benim hoşuma meteor gri olan gitti o aracı aldım 5000 tl kapora verdim mazda merserden aldım 10 nisan gibi geleceğini söylediler. Makyajlı ancak Fiat daha belli değilmiş.

vedatgr

Sessiz
Teşekkürler Bora Bey.
Ben de Merserden Mazda 6 yı almıştım. Kısmetse yine Merser'i tercih edeceğim.
Tekrar hayırlı olsun.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Rica ederim. CX5 zaten başarıya doğmuş bir model. CX5 FL bunun üzerine eksikleri de gidereceğinden çok çok daha iyi olacaktır.

Mustafa Bey
Teşekkürler.

Üst Alt