Mazda CX-5'e Bu Yapılır mı..? Vicdansız Adam

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arabanın resmen hiçbir şeyi yok ya. Tamamen tüketim çılgınlığı ve israf. Onun yerine tamir edilerek kamu yararına kullanılabilir çok rahat.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Biz hurda aracın yağını, antifrizini bile çıkma olarak olarak satmaya çalışıyoruz bu herifler ne yapıyor böyle :D

Orda araçların maddi değeri yoktur belki ama yine de bu yapılmaması lazım be

m.ali

Katılımcı
Araç Markası
2012-Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
İçim acıdı :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Jantları jelatin ile sarılmış yani bu araç sıfır ve muhtemelen tescilsiz. Nakliye esnasında bu hasarı almış ve imha ediliyor. Bize çok ters ama bence hakiki pert budur işte... Uyduruk kaydırık yapılıp, çıtır hasarlı veya daha öncesinde kazası yok gibi süslü laflarla millete itelemiyorlar... :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu araç veli abininde dediği gibi trafiğe çıkmadan nakliye esnasında hasar almış sanırım, bizde olsa sabaha kadar boyayıp showroomda yerini çoktan almıştı o_O
Bizde buna benzeri oldu... Boya hatası ile geri alınan araç, sorunu çözülmüş gibi tekrar satışa bayi tarafından konuldu. Bu durumu kendilerine ilettiğimde ise, suçlu ben oldum maalesef !!

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bizde buna benzeri oldu... Boya hatası ile geri alınan araç, sorunu çözülmüş gibi tekrar satışa bayi tarafından konuldu. Bu durumu kendilerine ilettiğimde ise, suçlu ben oldum maalesef !!

Yazdıklarımız gibi çevremde yaşanan örnekler mevcut , yakın bir akrabamız sıfır araç alıp 4-5 sene kazasız boyasız kullanıp , satışa çıkardıktan sonra eksperde 2 parça boya çıkmıştı . Araştırdıktan sonra ortaya çıktı ;yetkili bayi normalde teslim edeceği günden 1 gün sonra teslim etmiş , o bir günde aracı boyayıp halletmiş hasarı , alış satış arasında uzun süre olduğu için ispat edilemedi tabiki yapan yaptığıyla kaldı :mad:

Üst Alt