Mazda CX-5 Tavan Rayı Fotoğrafları

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
Arkadaşlar merhaba,

uzun süredir aradığım alüminyum tavan raylarını sonunda bulup arabanın orjinal tavan vidası yuvalarına monte ettim. yorumlarınızı bekliyorum :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu tarz küçük dokunuşlar çok hoş oluyor, abartıya kaçmadan yapılan modifiyeyi her zaman beğenmişimdir...

Çok güzel olmuş, kazasız günlerde kullanmak nasip olsun.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
Bu tarz küçük dokunuşlar çok hoş oluyor, abartıya kaçmadan yapılan modifiyeyi her zaman beğenmişimdir...

Çok güzel olmuş, kazasız günlerde kullanmak nasip olsun.
aynı fikirdeyim abi. yüksek raylar hem ses alıyor hem de kaba duruyor. bunlar sade oldu.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3
Araç Renk ve Tip
MPS - POWER
Arkadaşlar merhaba,

uzun süredir aradığım alüminyum tavan raylarını sonunda bulup arabanın orjinal tavan vidası yuvalarına monte ettim. yorumlarınızı bekliyorum :)
Hayırlı olsun güle güle kullanın , nerden tedarik ettiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
@kemal1963
Çok yakışmış. 165 dolar için gümrük vergisi çıktımı? Bende bir ara almak istiyordum bu tarz tavan için oem den başka bulamadım oda denk gelmedi bir türlü. Bizim araçlar station tarzı olduğundan güzel gidiyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
@kemal1963
Çok yakışmış. 165 dolar için gümrük vergisi çıktımı? Bende bir ara almak istiyordum bu tarz tavan için oem den başka bulamadım oda denk gelmedi bir türlü. Bizim araçlar station tarzı olduğundan güzel gidiyor.
tnt ile gelmesine rağmen gümrük vergisi çıkmadı. hemde 5 günde geldi.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Gümrük çıkmıyorsa bu rakamlarla bir sürü şey alırım

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Normalde çıkması lazım ama çinliler alışmışlar hep düşük yazıyorlar miktarları oradan yırtmış olabilirsiniz :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Onlar alışmış düşük yazıyorlar... Oğlum 15 dolara kulaklık aldı, 3 dolar yazmışlar...

Tepetaklak !!

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
doğru adamın aliexpres sayfasında gümrük konusunda fiyat düşük yazılır diye bi not vardı şimdi hatırladım. ama tnt kargo ile 5 günde göndermesine şaşırdım. normalde 400-500 dolar tutardı.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Evet kargo olayı iyi denk gelmiş, hem bedava hem de kısa sürede elinde... Tekrar hayırlı olsun, Allah nazarlardan saklasın... :)

doğru adamın aliexpres sayfasında gümrük konusunda fiyat düşük yazılır diye bi not vardı şimdi hatırladım. ama tnt kargo ile 5 günde göndermesine şaşırdım. normalde 400-500 dolar tutardı.

Çok ince zevke sahip olduğunu düşünüyorum, Kemal dostum. Krom cam çıtalarıyla birlikte müthiş uyum içindeler ve çok şıklar, güle güle kullan.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
Çok ince zevke sahip olduğunu düşünüyorum, Kemal dostum. Krom cam çıtalarıyla birlikte müthiş uyum içindeler ve çok şıklar, güle güle kullan.
çok teşekkür ederim Mustafa abi. benim bu arabayı almamda çok büyük katkın olduğu için ayrıca teşekkür ederim.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
çok teşekkür ederim Mustafa abi. benim bu arabayı almamda çok büyük katkın olduğu için ayrıca teşekkür ederim.
O kadar kişi, forum veya platform üzerinde emeği var ki, ne kadar teşekkür etsek, ne kadar hayır duasında bulunsak azdır... Sağolasın, var olasın Mustafa abi, iyi ki varsın, iyi ki seninle tanışma şerefine nail oldum... ;)

Allah sağlık, mutluluk ve huzur versin inşallah.