Mazda CX-5 Skyactiv Makyajlı Süper olmuş

refik varol

Katılımcı
Araç Markası
2015 Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Kül Gri - SUV
Tekrar çok teşekkürler Mustafa bey..İyiki varsınız..GLA ve X3 tamamen elendi bu durumda...Teste dahi gerek kalmadı sayenizde..CX5 ( Heleki son makyaj ve artı eklenenlerle ) %99 ipi göğüsledi..''En zor '' kısım olan renk seçimi kaldı :)

refik varol

Katılımcı
Araç Markası
2015 Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Kül Gri - SUV
Ayrıca bizdeki modelde çok beğenmediğim zeminin halı kalitesi ve yalıtımı yeniden elden geçmiş,zemine ilave ses yalıtımı yapılmış, camlar daha kalın olmuş. Yeni modelin iç kısmında belirgin izolasyon yenilemesi yapılmış. Dün youtube da izledim Avusturalya'da yeni modelin farklarını detaylı anlatıyorlar. Cepten yazdığım için linki kopyalayamıyorum daha doğrusu beceremiyorum :) merak edenlere you tube a mazda cx-5 yazın çıkıyor
Kemal bey,sizede çok teşekkürler ..Benim için bir araçta çok önemli olan ( sadece bu konfor ve süspansiyon yüzünden mercedes e180'ide düşünüyordum daha evvel ) konforda arttırılmış..Bir araçta olmasını istediğim herşey oluştu CX5'te..Videoyu daha sonra vaktiniz olduğunda,eğer zahmet olmazsa tercüme edip ( maalesef biraz almancam var ) yeni artıları anlatırsanız hem ben,hemde yeni almayı düşünenlere faydalı olur...

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Kemal bey,sizede çok teşekkürler ..Benim için bir araçta çok önemli olan ( sadece bu konfor ve süspansiyon yüzünden mercedes e180'ide düşünüyordum daha evvel ) konforda arttırılmış..Bir araçta olmasını istediğim herşey oluştu CX5'te..Videoyu daha sonra vaktiniz olduğunda,eğer zahmet olmazsa tercüme edip ( maalesef biraz almancam var ) yeni artıları anlatırsanız hem ben,hemde yeni almayı düşünenlere faydalı olur...

Rica ederim. Sizi çok iyi anlıyorum çünkü bende 4 ay önce sizin durumunuzdaydım :) özellikle volvo dan sonra aynı konforu aratmayacak dşye cx-5 için endişelerim vardı ama şu an 19 inch ve kış lastikleri olnasına rağmen benim gibi arabada rahatlık hastasını bile hiç rahatsız etmEdi ki yaz lastikleri çok daha konforlu olacaktır.

Şu an 15 tatilden fırsat yazlığa kaçtık sobanın tadını çıkarıyoruz:) döner dönmez video yu yayınlarım

refik varol

Katılımcı
Araç Markası
2015 Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Kül Gri - SUV
Kemal bey ve Mesut kardeşim (yaş 20 yazıyor galiba ) çok teşekkürler...Kemal bey size ayrıca keyifli tatiller dilerim..:)
NOT: Konfor ve süspansiyon konusunda son yazdıklarınız beni çok rahatlattı..

ayhan01

Sessiz
Cx 5 varsa gerisi tefarruattır.2 aydır beraberiz arabadan inesim gelmiyor.80 le giderken bu hızı hiç hissetmiyorsunuz durmak istediğinizde o zaman hızlı gittiğinizin farkına varıyorsunuz.Yoğun trafikte dur kalk da motorun çalışmasını hiç duymuyorsunuz.Şanzumanın ipeksi yumuşaklığını anlatmak nasıl olur bilmiyorum.Bmw 3.20 almaya giderken yoldan sapmış ve cx 5 ile tanışmıştım.Tüm mazda sever arkadaşlarıma bu aracı sürmeyi dilerim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ne mutlu sizlere... Allah kaza bela vermesin.

REMZIA

Sessiz
Araç Markası
2017 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Arkadaşlar makyajlı cx5 de eklenen sports fonksiyonu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum, selamlar.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt