Mazda CX-5 Skyactiv (2017)

mazda4ever

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Reflex Mavi - SUV
Merhaba,

Mazda CX-5'in yeni versiyonu ABD'de ağır kamuflajlı biçimde fotoğraflanmış. Bir sitede de yeni model diye bu fotoğraf var. Bence mevcut 2015 modeli bundan daha güzel. Umarım Mazda böyle bir hata yapmaz. Yorumlarda da motor seçeneklerinin aynı kalacağı yazılıyor. İçinde de sadece ekran konumlandırması değişmiş, gerisi hemen hemen aynı gibi sanki? 2015 modeli görünce, bundan daha güzelini nasıl yapacaklar diye düşünmüştüm, haklı çıkmak istemiyorum:)
upload_2016-10-7_12-11-20.png
upload_2016-10-7_12-11-39.png
upload_2016-10-7_12-11-54.png

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Her şey göz alışkanlığı ile ilgili, yollarda boy gösterince çok şeyin farkına varmak yerine keyif alırız gibi geliyor. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim de makyajlı Mazda 3 hoşuma gitmemişti :) Ama bu daha kabul edilebilir bana göre

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bana görede eskisinden daha sportif ve daha yakışıklı. Bu biraz göreceli ama işin sonunda araç yine mazda olduğu için sorun yok :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bence daha da güzelleşmiş. Far tasarımını daha da keskinleştirmeleri hoşuma gitti. İç ekranın konumunun da değişmesi harika olmuş.

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Ben de beğendim!

Moderatörün son düzenlenenleri:

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
İlk çıktığında çok güzel bir SUV idi, makyajla daha da güzelleşti, ikinci jenerasyonu ile çok daha güzel olacak gibi görünüyor...

Mazda'yı tebrik ediyorum, çünkü genellikle üst üste bu kadar güzel jenerasyon yaratmak ve tam da bunun iyisi zor! denildiğinde daha iyiyi başarmak kolay değil...

Ben Mazda Skyactiv dizaynını zamandan bağımsız çizgiler olarak görüyorum. (sadece dış mekandan bahsediyorum bu arada) Yani demek istediğim tüm versiyonlar ekonomik ömrünü doldurana kadar iyi görünecekler... Gerçi Skyactiv öncesi modeller de öyledir, bu konuda Mazda gerçekten bir yıldız.

Çok popüler Premium markalar bile her yeni çıkardıkları modelde bu kadar beğenilmeyi başaramayabiliyorlar. Bugün Mazda araçlara baktığımda en muhalif insanlar bile dizaynı eleştirmiyor. Motor, performans, tüketim, donanım vb. eleştiri alabiliyor ama dizayn konusunda hiç karşılaşmadım diyebilirim. (bu da dış dizayn için tabi...) İç dizayn da ise beğenenler gibi, beğenmeyenler de var. Bu konuda makyaj sonrası modeller daha iyi.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Bu otomobil değişilmez, çünkü eskimiyor... Zaten bu sebeple olsa gerek Mazda da değiştirmemiş, geliştirmiş gibi görünüyor. Skyactiv kasalar artık 3 yıl sonra hafif makyaj ve 2 yıl sonra da yeni kasa niyetine daha ağır makyaj şeklinde gider. (teknik geliştirmeler olur tabi, onlardan bahsetmiyorum) Eldeki çok tutmuş dış dizayn formülünü kolay kolay bırakmazlar...

Ah bir de 1.6 turbo benzinli Skyactiv yapsalar!

Güle güle kullanın Remzi Bey, çok şık...

Buda benim kuzu. Yeni gelecek olan mutlaka daha güzel ve farklı olacaktır. Selamlar.Ekli dosyayı görüntüle 9720

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

REMZIA

Sessiz
Araç Markası
2017 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Bu otomobil değişilmez, çünkü eskimiyor... Zaten bu sebeple olsa gerek Mazda da değiştirmemiş, geliştirmiş gibi görünüyor. Skyactiv kasalar artık 3 yıl sonra hafif makyaj ve 2 yıl sonra da yeni kasa niyetine daha ağır makyaj şeklinde gider. (teknik geliştirmeler olur tabi, onlardan bahsetmiyorum) Eldeki çok tutmuş dış dizayn formülünü kolay kolay bırakmazlar...

Ah bir de 1.6 turbo benzinli Skyactiv yapsalar!

Güle güle kullanın Remzi Bey, çok şık...

Çok teşekkürler Mustafa bey, herkese gönlündeki Mazda ile sağlıklı günler diliyorum. Selamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Mustafa abinin dediği gibi agresif bir değişime ihtiyaç duymamışlar. Bence de gayet yerinde olmuş. Önden CX-9'a benzemiş ki çok harika olmuş. Keşke arka stoplar da benzeseydi:)

Basın bülteninde güzey detaylar var.
All-New Mazda CX-5

Motorlarda şimdilik değişiklik gözükmüyor. Bunlar da fotolar;

1-All-new-CX-5_NA-10.jpg
3-All-new-CX-5-lifestyle_NA-1.jpg
3-All-new-CX-5-lifestyle_NA-3.jpg
1-All-new-CX-5_NA-10.jpg
3-All-new-CX-5-lifestyle_NA-1.jpg
3-All-new-CX-5-lifestyle_NA-3.jpg
3-All-new-CX-5-lifestyle_NA-10.jpg
4-All-new-CX-5-interior_NA-1.jpg
2017_mazda_cx-5_unveiling-event_05.jpg
2017_mazda_cx-5_unveiling-event_13.jpg
f4p9ieczjhhxgxhvznjy.jpg
jqpuls3zbskiqc14robx.jpg
yfxiid0hiicx5paxvkot.jpg
zy7caxefcjnadusb1bco.jpg

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Jantı dışında heryerini beğendim aracın, o da değiştirilebilir olduğu için sıkıntı yok :) iç tasarım beklediğimden çok daha iyi , ön tasarım şiir gibi olmuş panjuru jaguarları anımsattı bana , mükemmel :cool:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gözler iyice kısılmış. Jantlar göz tırmalıyor geri kalanı Mazda kalitesi... Fazlasıyla yakışıklı.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Ön taraf Jaguar F-pace gibi olmuş. Bende sadece arka tarafını beğenmedim, farların ince ve küçük olması arka tarafı ve bagaj tarafını çok açıkta bırakmış biraz sırıtmış. En azından farlar biraz daha uzun olsaydı içe doğru biraz daha spor olabilirdi.

Üst Alt