Mazda CX-3 İlk İzlenimlerim

Araç Markası
2015 - Mazda CX 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Crossover
Herkese tekrar teşekkür ederim. Araçtan biraz bahsedeyim. Motoru ve şanjımanı harika. DSGler gibi hissiz değil, sanki düzvites değiştiriyormuşum gibi ufacık bir hareketlenme oluyor. Yokuş aşşağı yokuş yukarı hiç şaşırmıyor, motor frenini de akıllıca kullanıyor, rampada da sapıtmıyor. Motor çok canlı ve sessiz. direksiyon ateşli tepkisel. İçi ön taraf mükemmel, eşya gözü ve kolçak eksik sadece. Arka idare eder, 1.78 boyundayım dizlerim ve başım değmiyor. arkada da kolçak yok. bagaj idare eder, aile arabası olmaz kesinlikle. Aracın canımı sıkan tek yanı; ön konsol sağ tarafından acayip bir tıkırtı geliyor. Torpidodan değil, baktım inceledim konsolun alt tarafından. Galiba bir montaj hatası var, serviste bi göstereceğim. Ayrıca tırtıklı çukurlarda ön süspansiyon lap lap ses yapıyor. Forumdan okuduğum kadarıyla genelde tüm mazdalarda varmış bu sorun. Araç acayip dikkat çekiyor, bilginize:)

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Konsoldan gelen bu sesler, genelde tavan/taban, ön konsol altı vs döşeme altları, metal geçişleri ve direklerden geçen kabloların bir yere dokunması kaynaklı, bu durum ise kabloların kumaş vari vs bir şeyle sarılması ile gideriliyor. Bu hususta bazı yazılar var.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@erturqo ilk izlenimlerini; araçlarımız konusu altına taşıdım, aracınla ilgili izlenim ve fotoğraflarını buradan paylaşabilirsin... Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Dikkat çekme konusunda sonuna kadar haklısın, Allah nazarlardan korusun... :nazar:

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Gözlerimin pası silindi teşekkürler... İkinci karede bulunan premium marka diye tabir edilenlerle arada hiç bir fark kalmamış... Tasarım, donanım, kalite adına çok yol aldı Mazda, özellikle KODO tasarım ve Skyactiv teknoloji ile çığır açtı...

Allah kaza bela vermesin.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Görsellik olarak güzeldi çekim mekanı tercihi ile bu güzellik katlanmış gerçekten... Ellerine sağlık hocam. Kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun...

Araç Markası
2015 - Mazda CX 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Crossover
Aracimi satmayi dusunuyorum, nakit ihtiyacindan dolayi. 3800 km'de, power beyaz deri doseme 4x4. Ilgilenen arkadaslara duyurulur. Tesekkur ederim.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2015 - Mazda CX 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Crossover
Satilirsa bi is var, satilmazsa guzel gunlere devam. Her iki sekilde de iyi benim icin. Tesekkur ederim:)

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlısı olsun. Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

Aracimi satmayi dusunuyorum, nakit ihtiyacindan dolayi. 3800 km'de, power beyaz deri doseme 4x4. Ilgilenen arkadaslara duyurulur. Tesekkur ederim.