Mazda Bülten Yayını Başladı

Bugün tarafıma gönderilen bir mail ile Mazda elektronik bülten yayınına başlandığı bildirildi. Sanırım kendilerinde kaydı ve mail bilgileri olan müşterilere bundan sonra gönderilecek....

Gelmeyenler varsa, bayilere danışabilir ve mail bilgilerini güncellerlerse sanırım alabilirler bültenleri...

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Aynısından bana da geldi. Bundan böyle de devam edecek diyor.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Evet ben de maili aldım, güzel olmuş, 3 ayda bir olacakmış

Şimdi yakında açılacak yeni Mazda bayisine hayırlı olsun ziyaretinden geldim. Kendilerine Mazda'nın iyi bir yatırım olacağını ısrarla anlatmıştım. Anlaşmanın sağlanması hoşuma gitti. Ayrıca İstanbul Avrupa yakasında açılacak yeni bir başka bayi ve diğer bazı gelişmeler konusunda da bilgi aldım.

İşin kötü tarafı ise size bunların hiçbirisini anlatamam!

Karşılığında konsept lerden birinin sözünü al abi

Teknisyen

Katılımcı
Araç Markası
Yok
Araç Renk ve Tip
Yok
Şimdi yakında açılacak yeni Mazda bayisine hayırlı olsun ziyaretinden geldim. Kendilerine Mazda'nın iyi bir yatırım olacağını ısrarla anlatmıştım. Anlaşmanın sağlanması hoşuma gitti. Ayrıca İstanbul Avrupa yakasında açılacak yeni bir başka bayi ve diğer bazı gelişmeler konusunda da bilgi aldım.

İşin kötü tarafı ise size bunların hiçbirisini anlatamam!
Abi oldu olacak sana zahmet Samsun'da da bayi açılacak mı öğrenseydin keşke. Foruma yazmıştım burada Oksan otomotiv ile çalışacaklarına dair mail atmıştı Mazda Türkiye ama ben Oksan otomotive gittiğimde adamların haberi bile yok.Servis sahibi bile en son bir çok firma ile görüşüyoruz Mazda'da buna dahil demişti.

Bu günlerde bir mail daha atsam kesin sonucu söylerler mi acaba?

Ben bilmiyordum. Aslında firmayı tanıyordum da, Mazda bayiliği de yapacaklarını bilmiyordum. Mazda ve BMW sürüş keyfine odaklanmak ve Dünya'da bilinen en hassas direksiyonları üretmek konusunda bir ana prensip içindeler. Servislerde de yan yana gelmek konusunda da ilginç bir tesadüf içindeler.

Avrupa yakasında açılacak olan mazda bayisinden haberi olmayan yoktur herhalde ve en ince ayrıntısına kadar :)

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Ben bilmiyordum. Aslında firmayı tanıyordum da, Mazda bayiliği de yapacaklarını bilmiyordum. Mazda ve BMW sürüş keyfine odaklanmak ve Dünya'da bilinen en hassas direksiyonları üretmek konusunda bir ana prensip içindeler. Servislerde de yan yana gelmek konusunda da ilginç bir tesadüf içindeler.
Aman servis ücretleri konusunda da anlaşmasınlar da:p

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Abi oldu olacak sana zahmet Samsun'da da bayi açılacak mı öğrenseydin keşke. Foruma yazmıştım burada Oksan otomotiv ile çalışacaklarına dair mail atmıştı Mazda Türkiye ama ben Oksan otomotive gittiğimde adamların haberi bile yok.Servis sahibi bile en son bir çok firma ile görüşüyoruz Mazda'da buna dahil demişti.

Bu günlerde bir mail daha atsam kesin sonucu söylerler mi acaba?
Aynen ya, Samsunda da bir tane olsa bizim için hiç fena olmaz, her ne kadar uzun soluklu olmasa da bir kaç yıl gider. :)

Kendilerine şurada bayi açılacak mı diye sormayayım da, önümüzdeki ay kongre var orada bir fırsat sormaya çalışırım...

Bu konuda benim sormam yanlış anlaşılabilir. Ama bir müşteri olarak siz her zaman sorabilirsiniz.

Aynen ya, Samsunda da bir tane olsa bizim için hiç fena olmaz, her ne kadar uzun soluklu olmasa da bir kaç yıl gider. :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mazda İletişim Bülteni Sayı 4 Yayınlandı

Mazda dünyasından haberleri size aktardığımız bültenlerimizin dördüncüsü ile karşınızdayız. Bu vesile ile yeni yılınızı bir kez daha kutlar, 2017'in size sağlık, huzur ve başarı getirmenizi dileriz.

Saygılarımızla,

Mazda Türkiye

m1.jpg

2017 Mazda3

Mazda'nın C segmenindeki temsilcisi ve Türkiye'de en çok satılan modeli olan Mazda3, 2017 yılına yenilenerek girdi. 2017 Mazda3 geniş kapsamlı yeniliklerin yanı sıra, Mazda'nın yeni hareket kontrol teknolojisi SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS teknolojilerinin ilki olan G-Vectoring Control (GVC) özelliğini de barındırıyor. Renkli Aktif Sürüş Ekranı, elektrikli el freni, sürüş modu seçimi, Şerit Takip Destek Sistemi gibi yeni özellikleri ve göz alıcı Çelik Grisi rengi ile Mazda3 sizi showroomlarımızda bekliyor.

mservis.jpg

Mazda Servislerinde Yeni Projeler

Satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Mazda, 2016 yılında yenilenen ürün gamı ve showroom yapılanmasına uygun olarak servis standartlarını yenilenmesi, Türkiye genelinde Mazda yol yardım araçlarının standartlarının yeniden tanımlanarak geliştirilmesi ve servis müşterilerine yönelik olarak başlatılan ikame araç projeleriyle önemli ilerlemelere imza attı.

mb.jpg

Mazda, Avrupa'da dört yıldır büyüyor

Mazda, 2015'e göre %12 artışla 240 bine yakın otomobil sattığı Avrupa'da 2016 yılında dördüncü yıl üst üste çift haneli büyüme rakamlarına ulaştı. Pazar ortalaması olan %6'nın iki katı seviyesinde seyreden bu artış hızı Mazda'nın pazar payını %1.5'e çıkardı.