Mazda Aksesuar Satın Alabileceğimiz Sanal Mağazalar

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sanal alem, özellikle bu tarz alış veriş siteleri bizim gibi çoğu imkanlardan mahrum Mazda müptelaları için bulunmaz derya...

Teşekkürler Ali, güzel konu.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
kredı kartı bılgılerını gırmekten korkuyorum..ne derece guvenlı...yada sıparıs elıme ulasırmı...ayrıca turkceye cevırmeme rağmen sıtenın cumlelerını anlayamıyorum..devrık anlamsız cümleler var

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Almak istediğiniz ürünler olursa bize iletin yardımcı oluruz. Ayrıca direk kredi kartı kullanmak yerine paypal hesabı alarak yada sanal kredi kartı oluşturarak alışveriş yaparsanız güvenli bir yol izlemiş olursunuz.
kredı kartı bılgılerını gırmekten korkuyorum..ne derece guvenlı...yada sıparıs elıme ulasırmı...ayrıca turkceye cevırmeme rağmen sıtenın cumlelerını anlayamıyorum..devrık anlamsız cümleler var

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Almak istediğiniz ürünler olursa bize iletin yardımcı oluruz. Ayrıca direk kredi kartı kullanmak yerine paypal hesabı alarak yada sanal kredi kartı oluşturarak alışveriş yaparsanız güvenli bir yol izlemiş olursunuz.
kucuk bır lıste hazırladım ama aynı uurunler aynı sıtede degısık ucrette de var..anlayamadım sıteyı..aşagıdakı urunlerı almak ıstıyorum aslında
http://shoppingcart.aliexpress.com/shopcart/shopcartDetail.htm

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
velı abıcımm,ıyısın hossun daa...aynı sayfanın lınkını yolladım sızeee...sızdede açılması lazımmm..nıye böyle dıyorsun
Evet, iyiyimdir, hoşumdur çok şükür... :D

Hocam şöyle düşün...

Evde alış veriş listesi yaptın ve cüzdanına koydun, cüzdanının içerisini gelen geçen herkesin görmesi normal midir? Veya görsün ister misin?

Ya da; sanal bankacılık şubesini kullanıyorsan eğer, yapmış olduğun işlem ekranını kopyalayıp başkasına versen ne olur... ::)