Mazda 929 Efsanesi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Araç yolumun üzerinde, eve 10 dk mesafede. Sabahları yanındaki beyaz jipi görüyordum Mazda da eklemiş demek. İsterseniz gidip konuşurum diyeceğim ama 15 verelim mi desem eve bir daha dönememekten korkuyorum. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@domestos Veli abi sen ne diyorsun adam başlığa açık açık yazmış ben uçuyorum diye Alex'ten Helikopter deyo :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

bcetiner

Sessiz
Araç Markası
1996 Lantis
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konu başlığına yakışır bir araç :) http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...929-3.0-royal-classic-kazasiz-262288668/detay

İlerde imkanım olursa 2. araç olarak almayı düşünüyorum 929'u.Yok parçası bulunmazmış 2. eli yokmuş vsvs her şeyi göze alarak alacam kısmetse.İçine hiç binip oturmadım ama o koltuklar nedir ya öyle :).Resmen trafikte yürüyen 2+1 ev gibi araba.:D
Bu ve benzeri kupon araçlar zaten günlük kullanıma gelmez, yazık olur... Günlük kullanılmayan Mazda'nın da sana vergisi, sigortası ve yakıtı haricinde hiç bir masrafı olmaz... :) :)

Hakikaten çok diri ve temiz. Maşşallah !!

O değil de; ilan sahibini görünce; yıllar önce reklamdaki replik aklıma geldi... "Maaaciiiit, beni otomobillendir !!"

https://www.youtube.com/watch?v=zSA5QruZSjI

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Boşuna demiyorum... Grup kuralım ve bu gibi ilanlara dalalım... :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fiyat farkına bakılırsa Sonax şubesine ortak olmuş. :D

Aracı yakından gördüm birkaç defa. Mazda'dan pek eser kalmamış aslında. Bence 20'ye de alınmaz. Sanırım İstanbul'da beyaz vardı bak o şahaneydi.
Aynennn öyleee, orjinalik bırakmamışlar arabada.
Şuan TR de en orjinal duran malum beyaz araç. Oda 35 binden 33'e 33'ten 29.500'a düştü bakalım, 20 lere düşmesini bekleyelim :D

Üst Alt