Mazda 626 Yedek Parça

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Konu ve Linler için teşekkürler Veli abi

Çıkma parça arayanlar önce yetkili servise fiyat sorsun, bazı parçaları çıkma parça satanlar, servisten fazla fiyat söylüyor ve nasıl olsa ihtiyacı var başka yerde bulmamaz düşüncesiyke indirimde yapmıyor.

Tecrübemi paylaşayım; aracımın bardaklığı kırıktı o kadar çıkma parça satan esnaflarla görüştüm 1-2 tanesinde istediğim plastik parçayı söyledim 100 TL'den aşağı fiyat vermediler

Şimdi servisten daha uygun fiyata sıfır temin ediyorum

Bu arada işini düzgün yapan fırsatçı olmayan esnaflarıda tenzih ediyorum

sokrates

Katılımcı
Konu ve Linler için teşekkürler Veli abi

Çıkma parça arayanlar önce yetkili servise fiyat sorsun, bazı parçaları çıkma parça satanlar, servisten fazla fiyat söylüyor ve nasıl olsa ihtiyacı var başka yerde bulmamaz düşüncesiyke indirimde yapmıyor.

Tecrübemi paylaşayım; aracımın bardaklığı kırıktı o kadar çıkma parça satan esnaflarla görüştüm 1-2 tanesinde istediğim plastik parçayı söyledim 100 TL'den aşağı fiyat vermediler

Şimdi servisten daha uygun fiyata sıfır temin ediyorum

Bu arada işini düzgün yapan fırsatçı olmayan esnaflarıda tenzih ediyorum
hakan nasil oldu kaca aldin.bardaklik kismimi tum parcami hangi servis ?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
hakan nasil oldu kaca aldin.bardaklik kismimi tum parcami hangi servis ?

Abi bardaklığın yuvaları ve kapağı birlikteymiş ve inceledim oradan çıkabiliyor, ben sana anlattığım şekilde çıkıyor sanmıştım. Çıkma parça satan biri fotosunu gönderince inceledim çıkabiliyormuş.

Servise sordum 123 TL dedi, kampanya başladı yüzde 30 indirim olursa 100 liranın altında bir rakama almış olcam.

farukdumlu

Katılımcı
626 fs kasa ile alakali bircok sey mevcuttur sahsimda.ilgilenenler ulasabilir.parcaci degilim hobby.

Üst Alt