Mazda 626 GE (1991-97) Multimedya Cihazı (Double Din) Değişikliğim

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@Eray telefondaki interneti paylaştırın, öyle deneyin. Nokia'nın internetsiz navigasyon uygulaması var onu deneyin bir de. İsmi aklıma gelmedi şimdi. Silineneyen uygulamalar için root şart. Ama sildiğiniz uygulamalara çok dikkat edin, daha önce root yapmadıysanız bu uygulamaları devre dışı da bırakma şansınız var...

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
@Eray telefondaki interneti paylaştırın, öyle deneyin. Nokia'nın internetsiz navigasyon uygulaması var onu deneyin bir de. İsmi aklıma gelmedi şimdi. Silineneyen uygulamalar için root şart. Ama sildiğiniz uygulamalara çok dikkat edin, daha önce root yapmadıysanız bu uygulamaları devre dışı da bırakma şansınız var...

Telefonu wifi olarak görüp onun üzerinden gps bağlantısı diyorsunuz doğru anladıysam ? Bu da bir yöntem tabi.Ama ben bu aletin normal bir tablet gibi gps e bağlanıp bağlanamayacağını merak ediyorum ? Daha evvel root yapmadım hiç.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Telefonu wifi olarak görüp onun üzerinden gps bağlantısı diyorsunuz doğru anladıysam ? Bu da bir yöntem tabi.Ama ben bu aletin normal bir tablet gibi gps e bağlanıp bağlanamayacağını merak ediyorum ? Daha evvel root yapmadım hiç.

Gpsi pek kuvvetli olmayabilir, benim tablettede aynı sıkıntı mevcut :)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
@süleyman46 Bey,Bluetooth bağlantı cihazını aldım.Her şey tamam.Ancak Asus bağlantısında bir sıkıntı yaşiyorum.Elimde bir tablet-telefon.Asus Fonepad 7.Gps bağlantısı falan var.Ama sim kart olmadığından uyduya bağlanamiyorum.Haritalarda bu yüzden açılmiyor.Bazı offline çalışan haritalar var elbette.Ancak benim merak ettiğim bu aleti sim kartsız uyduya bağlatıp bağlatamayacağımız ? Root yapabileceğimiz bir program var mı ? Yoksa goolge haritalara bağlanabilmem için ille de sim kart mı gerekiyor ?

Diğer sorum ise fonepad d bir sürü kullanmayacağım ve silinmeyen programlar mevcut.Araca yönelik programlaı yükleyip sadece bunların hafızada yer almasını sağlayabileceğim bir program,root yüklemem gerek sanırım ? Bir nevi üstteki soru ile alakalı bir soru oldu bu da.
Ayarlarda konum hizmetleri sekmesinde çıkan seceneklerde yalnizca gps var mi? Varsa cihaz dogrudan uydudan sinyal alir. Igo primo uygulamaları nette bolca mevcut. Ekran çözünürlüğüne uygun olanını indirebilirsiniz.

Gereksiz uygulamaları ben devre dışı bırakıyorum. Onun disinda root olaylarina hic girmedim şimdiye kadar. Tecrubeli arkadaşlar yardim edeceklerdir

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Bildiğiniz ücretsiz,çevrimdışı çalışan güzel bir harita programı var mı ? Bende Scout,Sygic,Yandex Navi var ama pek memnun olduğum uygulamalar değil maalesef.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Beni yanlış anlamayın bana çok gereksiz geliyor bu işler. Ben araba kullanırken hiç meşgul olamam tabletle teyple belki bende böyledir bilmiyorum. Navi desek telefonda zaten var. Belki ileride değişir fikrim :) Sonradan takılan tabletin vs. kullanışlı olacağınıda sanmıyorum.

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Beni yanlış anlamayın bana çok gereksiz geliyor bu işler. Ben araba kullanırken hiç meşgul olamam tabletle teyple belki bende böyledir bilmiyorum. Navi desek telefonda zaten var. Belki ileride değişir fikrim :) Sonradan takılan tabletin vs. kullanışlı olacağınıda sanmıyorum.

Doğrudur.Ama bende astigmat olduğundan uzağı ve dolayısıyla küçük şeyleri görmekte zorlanıyorum.Bundan dolayı telefon ekranı küçük kalıyor.Pad ekranı büyük olduğundan ekran görüntüsü de o denli büyüyüp işimi kolaylaştırıyor.Sora uzun yolda çocuk olduğunda film falan açıp oyalanmasını sağlıyorsun.Ufak tefek artıları dolayısıyla işime yarayacaktır.İhtiyaçlar farklılık gösterdiğinden tercih meselesi de buna göre değişir elbette.

dina35

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Arkadaşlar mrb aracıma double din almak istiyorum tavsiyesi olan var mı kaç inç almalıyım.teybin ordaki orta bölüm nasıl çıkıyor herhangi bir zarar vermiyor değil mi teşekkürler

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Arkadaşlar mrb aracıma double din almak istiyorum tavsiyesi olan var mı kaç inç almalıyım.teybin ordaki orta bölüm nasıl çıkıyor herhangi bir zarar vermiyor değil mi teşekkürler

Double din yerine linteki ürün gibi bir şey alınabilir. Çok daha ucuzları var piyasada. Marka olarak Harward tavsiye ederim. Çerçeve kesme biçme işlemine gerek yok, sök teybini bunu tak kullan :)

http://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/pioneer-avh-x7700bt-dvd-usb-indash-oto-teyp-P128494539

dina35

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Teşekkürler ancak o tiplerde klima vs önünü kapatmaz mı çokta yüksek meblağlı bişi aramıyorum açıkçası

dina35

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Kamasonic marka hakkında bilgisi olan varmı araştırıyorum geri görüş ve tv anten hediyeli 550 tl isteniyor

MAZDA626

Katılımcı
Araç Markası
1994-Mazda626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Merhaba iyi geceler bizde aracımıza double teyp taktıracağız
bu perşembe a101 gelecek olan piranha encore c nasıldır acaba cihaz 7 inç inşallah büyük veya küçük gelmez
(bu arada bilenler vardır bizim araç yağ yakıyordu şuan komple motorda araç çıkacak inşallah 2 3 güne forumda konusunu açacağım :):D)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
300₺ ye normal bir ürün. Bende ürünün yorum ve incelemelerini araştırdım pek bi kayda deger bişet bulamamakla beraber olumsuz bir yorum görmedim. Şok a gelen Kawai den 3030 modeli ve 3021 modelinden (yanlış hatırlamıyorsam) daha iyi ürün.
Aliex.de muadilleri 38-45 dolar arası ortalama 200₺ diyebiliriz. 2-3 hafta beklemenek için 300₺ ye tercih edilebilir. Ben şuan için çok elzem görmedigimden erteledim almayo. Encore C type yerine X type felan olsa hiç kaçırmadan ben alırdım. Konsola tam olacaktır. Ben derece-saat yerini çok seviyorum. Oraya telefonumu koyuyorum. Sökmek istemedim double teyp için. Yeri tam oluyor. @vonnalen kardeşimizin RefRef’inde örnek double teyp var. İnceleyebilirsiniz.

Merhaba iyi geceler bizde aracımıza double teyp taktıracağız
bu perşembe a101 gelecek olan piranha encore c nasıldır acaba cihaz 7 inç inşallah büyük veya küçük gelmez
(bu arada bilenler vardır bizim araç yağ yakıyordu şuan komple motorda araç çıkacak inşallah 2 3 güne forumda konusunu açacağım :):D)

Üst Alt