Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 İçin Double Teyp Arıyorum

Konu, 'Alınık - Diğer' kısmında böcek tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. böcek

böcek Katılımcı

Selam arkadaşlar 626 arabam için duble teyp arıyorum elinde olan varsa mesaj atailir

LG G3 GOLD

2. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Doğubank bodrum katta uygun ve güzel cihazlar fazlaca. Müsait bir zamanda araştırmanı tavsiye ederim.

domestos bunu beğendi.
  3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Pioneer marka almaya bak. Bende Navitech vardı. Çok fonksiyonu vardı ama son ses açıldığında sesi bozuyordu. Daha önce normal pioneer vardı müthiş sesi vardı.

Ses kalitesi iyi olsun dersen Pioneer al derim

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    kadir ve ezmocesteri bunu beğendi.
  5. böcek

böcek Katılımcı

Zaten şu an aracımdaki tesisat pioneer alırsam pioneer olur yine hakan senin dediğine baktım tv filan yok ben tv lide olsun istiyorum almışken doğubanka müsait bir zamanda uğrarım ordan zamanında çok alış verişim oldu

LG G3 GOLD

6. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    O zaman bulabilirsen bu modelden bak. Çerçeve gerekmeden tam oturuyor ve orjinal gibide duruyor.

4-5 kanal Tv çekiyor

http://www.mazdagaraj.com/konular/724-navitech-206y-ve-mazda-626-konsol-montaji.html

ezmocesteri bunu beğendi.
  7. böcek

böcek Katılımcı

Araştırıcam hakan saolasın

LG G3 GOLD

hakan_emre bunu beğendi.
  8. merich

merich Sessiz

Arkadaşlar merhaba,

Bende double din teyp baktım ama iyi ürünler çok pahalı basit ürünlerde çok dandik. İkisinin ortası biraz zor gibi... Bence en verimli olanı konsola iyi oturan bir sim kartlı ve GPS li tablet alıp teybe AUX ya da Bluetooth ile bağlamak... Bu tarz tabletlerde ROM upgrade ile telefon özelliğide aktif olabilen cihazlar var. Örneğin Vodafone Smart Tab 10 yada Samsun P serileri gibi. Hem android kullanmış oluyorsunuz (hatta 250₺ ye iPad satanlar var ikinci elde) hemde büyük ekran oluyor... Tek sıkıntı iyi tutan bir tablet tutucu almak ve teybin altındaki boş yuvaya güzelce oturtmak. Ergonomiside güzel oluyor. Hem büyük ekran olduğundan dokunmatik iyi kontrol ediliyor, hem de şık duruyor...

Ayrıca telefonunuzda kullandığınız Türkcell, Vodafone gibi sağlayıcılardan eş/ikiz sim kart alırsanız Turkcell TV, Spotify vs. gibi servisleri de kotadan kaybetmeden kullanabiliyorsunuz..

hakan_emre, böcek ve domestos bunu beğendi.
  9. böcek

böcek Katılımcı

İyi fikir evet uygulansa güzelde olur

LG G3 GOLD

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş