Mazda 626 GF (1997-02) Teyp Direksiyon Kumandası

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
Selamlar.
98 model mazdamda sony marka teyp var kaset çalarlı ve bunun direksiyon altında uzaktan kumanda kolu var.bu orjinal olmasa gerek çünkü sonradan yapılmış gibi geliyor..
şimdi ben bu teybi değiştirmek istiyorum ama uzaktan kumanda kolu da hoşuma gidiyor hani.bu kola uyum sağlayabilecek bir teyp bulmam mümkün mü-usb girişi olan-ya da aynı yere kumanda kolu takılabilecek teyp modeli var mıdır.
tesekkurler

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Selamlar.
98 model mazdamda sony marka teyp var kaset çalarlı ve bunun direksiyon altında uzaktan kumanda kolu var.bu orjinal olmasa gerek çünkü sonradan yapılmış gibi geliyor..
şimdi ben bu teybi değiştirmek istiyorum ama uzaktan kumanda kolu da hoşuma gidiyor hani.bu kola uyum sağlayabilecek bir teyp bulmam mümkün mü-usb girişi olan-ya da aynı yere kumanda kolu takılabilecek teyp modeli var mıdır.
tesekkurler
Ben sonyde bu aralar öyle bir model hiç görmedim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kumandanın frekansı tutan bir sistem bulunabilir... Araştırmak gerek...

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
bunun araştırmasını netten yapabilir miyim hangi yolu izlemeliyim..aslında bazen hiç uğraşmıyım kolla falan başka bir teyp mi alayım diye düşünüyorum bazen de aslında aklımdan ekranlı bişeyler alayın diye de geçiyor ama çok pahalı :) :D gönül çok şey istiyor da ömür yetmiyor işte..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Frekans olayına netten zor ulaşırsın gibi geliyor, kumanda frekanslarını bilmen gerek ve nette nu bilgilerin olması şart...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama @alptug isterseniz yeni alacağınız teybin kumanda frekansına göre var olan direksiyon kumandası için direksiyon kumandası aparatı yaptırabiliyorsunuz.

http://www.csoelektronik.com Mazda Garaj dan aradığınızı belirtin yardımcı olurlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt