Mazda 626 GF (1997-02) Sedanlarda Sunroof Var mı?

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba,

Hiç dikkat etmemiştim ama geçenlerde Tosun Usta'nın oradayken aracını getiren müşterilerle bir muhabbet esnasında 626 GF sedanlarda sunroof olmadığı, sadece HB'lerde sunroof olduğuna dair bir konuşma oldu. Benim de HB hiç hoşuma gitmiyor, aksine sedan daha çok hoşuma gidiyor ve hedefim 2-3 yıl içinde 626 GF sunrooflu şampanya ya da griye geçmek. Eğer sedanlarda sunroof yoksa çok üzülürüm cidden. Sunroof için de HB'ye binmeyi pek istemiyorum açıkçası.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sedanlarında bende hiç görmedim. Merak ettim şimdi güzel soru. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sedanlarda bende hiç görmedim ama yurtdışına gidenlerde muhakkak vardır. Gümrük girişlilere bakmak lazım ama gümrük girişili GF sedanlarda da hiç görmedim.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Temiz ve otomatik olması sebebiyle 18 teklif ettim ama kabul görmedi. :)

Bu araca 18 uygun olabilir ancak.

Mazdacı Ayhan'da güzel araçlar var ama fiyatlar piyasanın 3-4 bin üstünde. Alıp 2-3 sene sonra model yükselteyim desen baya zarar ettirme riski var. Ama güzel arabalar satıyor.

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Sunroof gerçekten de çok güzel oluyor.Ben aracıma yaptırmayı düşündüm ama ustaların hepsi istisnasız tavsiye etmedi.Başıma iş açacağımı söylediler.Fiyatlar da 2000 lira civarı tutacağından vazgeçtim.Ama güzel çift sunroof olan araçlar çok hoşuma gidiyor gerçekten.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bir sonraki aracım için kriterimin 2. sırasına sunroof ekledim uzun süre önce. 1. si tabi ki Mazda. :D Hele şunun 2-3 sene daha keyfini yaşayalım da. :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu araca 18 uygun olabilir ancak.

Mazdacı Ayhan'da güzel araçlar var ama fiyatlar piyasanın 3-4 bin üstünde. Alıp 2-3 sene sonra model yükselteyim desen baya zarar ettirme riski var. Ama güzel arabalar satıyor.
Guzuyu bende Mazdacı Ayhan'dan aldım 11.000'ne. Piyasada 9-10 bine rahat bulunuyordu bende pahalı olduğunu bile bile aldım.
Temizliğini görünce fiyatını görmezden geldim satarken en fazla 1000 lira zarar ederim dedim ama yüzde 50 prim yaparak satıldı :)

Ayhan abideki 626 ların fiyatları yüksek ama piyasadaki en temiz 626'lar ama...al yag bile değişmeden bin.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Guzuyu bende Mazdacı Ayhan'dan aldım 11.000'ne. Piyasada 9-10 bine rahat bulunuyordu bende pahalı olduğunu bile bile aldım.
Temizliğini görünce fiyatını görmezden geldim satarken en fazla 1000 lira zarar ederim dedim ama yüzde 50 prim yaparak satıldı :)

Ayhan abideki 626 ların fiyatları yüksek ama piyasadaki en temiz 626'lar ama...al yag bile değişmeden bin.

Eğer geçen yılki gibi 17-18 bin seviyelerinde olsa neyse de 23-24 verip de üst kasaya geçmek bana mantıklı gelmiyor. Ben alacağım sıralarda da Ayhan Bey'in araçlarına baktım ama kafama yatan olmadı. Zaten bunu da denk gele aldım. Canlı olarak ilk gördüğüm araçtı. Ben kaporta durumuna pek bakmadım. İçi ve motoru önemliydi. Ama şansıma çok güzel çıktı. Maşallah sessiz sakin masrafsız gık demiyor bana. :D Hele işini bilen ustasına okşatınca mışıl mışıl durumda. :D

Üst Alt