Mazda 626 GF (1997-02) Sedan Arka Kolon Ölçüsü

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
selamlar..
teknosa da 80 tl hediye çekim 240tl alışveriş için..

ben de araç teybimi ve arka 2 kolonumu değiştirmek istiyorum.

ancak sedan arka kolon için ölçü 6*9 mu 5*7 mi 13 cm mi 10 cm hangi tip boyut bana uyar ?

teşekkürler

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
ben dün ölçtüm dışta dışa 26 cm geldi ki bu da 9 inçe tekabül ediyor..sanırım 6*9 olacak..siz 5*7 olduğundan emin misiniz kapılardaki kolanlar daha küçük gibi geldi bana

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
kusura bakmayın ben yanlış anlattım sanırım..arka kolondan kastım sedanlarda arka kolanlar arka camın önünde yani arka koltuklarla cam arasında..ben o kolonları kastetmiştim sanırım anlatamadım..tekrar kusura bakmayın

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Şimdi orjinalde orası da kapılarla aynı ebatta ama büyütülmeye müsait biryer. Daha önceden değişmemiş ise 5*7 olması lazım.

alptug

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
dediğim gibi dıştan dışa 26 cm geldi eni de yanlış hatırlamıyirsam 17..dediğinize gkre orjinali değıştirilmiş ve şuanki ölçüler 6×9 a denk geliyor??

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
dediğim gibi dıştan dışa 26 cm geldi eni de yanlış hatırlamıyirsam 17..dediğinize gkre orjinali değıştirilmiş ve şuanki ölçüler 6×9 a denk geliyor??
Dıştan dediğiniz kapağı kaldırıp altındaki hoparlölün ölçüsü mü bunlar yoksa kapağınmı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bizim ergenliğimizde kızlar ile konuşmak için önce mektup yazıp üçüncü kişi ile gönderir, cevabını bekler, gelen yanıta göre tekrar yazardık...

Konuyu okuyunca aklıma geldi nedense... :D

Not; benzetme yanlış anlaşılmasın, üzülürüm.

Üst Alt