Mazda 626 GF (1997-02) Parça Temini Hakkında

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
arkadaşlar benim beyaza 10 gün kadar önce park halindeyken sağ arka kapı ve sağ tekerden çarpmışlardı

karşı tarafın kaskosu beni 100/100 haklı bulunca işlemler başladı

ancakkkkk az önce sanayideki ustamdan telefon geldi beyazın alt takımlarını tedarikçi firma yan sanayi bile olsa bulamamış

parçalarım yurt dışından gelecekmiş kaç gün daha arabasız kalırım diye kara kara düşünmeye başladım

eski araç sahipleri aman kazaya karışmayın dikkatli olun diyorum

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi adı üstünde "kaza" bu, isteyerek olmayan bir şey... Allah hepimizi korusun, beterinden saklasın, ayrıca; geçmiş olsun...

Mazda'nın en büyük handikapı bence bu ve benzeri kazalarda kaporta aksamının stoklarda olmaması nedeniyle geç temin edilmesi, çoğu parçanın da yan sanayisi yok maalesef (belki de olmaması daha iyi) hal böyle olunca da, bize sabırla beklemek düşüyor...

Abi naçizane bi tavsiyede bulunayım, yandan gelen darbelerde aracın taşıyıcı sistemi zarar görüyor. Bunu göz önüne alarak, tamiratını ona göre yaptır... Guzunun yolda giderken kıçı ayrı, başı ayrı oynamasın...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi adı üstünde "kaza" bu, isteyerek olmayan bir şey... Allah hepimizi korusun, beterinden saklasın, ayrıca; geçmiş olsun...

Mazda'nın en büyük handikapı bence bu ve benzeri kazalarda kaporta aksamının stoklarda olmaması nedeniyle geç temin edilmesi, çoğu parçanın da yan sanayisi yok maalesef (belki de olmaması daha iyi) hal böyle olunca da, bize sabırla beklemek düşüyor...

Abi naçizane bi tavsiyede bulunayım, yandan gelen darbelerde aracın taşıyıcı sistemi zarar görüyor. Bunu göz önüne alarak, tamiratını ona göre yaptır... Guzunun yolda giderken kıçı ayrı, başı ayrı oynamasın...

teşekkür ederim saolasın parçalar gelip takılınca rot balansta belli olacak inşallah jantlarda bişi yoktur

kaza dediğin gibi geliyorum demiyor ama biz sürücüler altımızdaki araç taş gibidir deyip gaza abanmayalım şeklinde düzelteyim
rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin herkese

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
abi mazdacılara ara hep. aloparca.com japonkoreyedekparcaları.com .net ile biteni de var. ara hepsini. belki çıkar. Allah kolaylık versin.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
abi mazdacılara ara hep. aloparca.com japonkoreyedekparcaları.com .net ile biteni de var. ara hepsini. belki çıkar. Allah kolaylık versin.

tedarikçi firmaya galiba mazda yardımcı olacakmış yarın daha detaylı bilgi alıcam

amin allah cümlemize kolaylık versin

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Geçmiş olsun, allah beterinden saklasın,

Üst Alt