Mazda 626 GF (1997-02) Bagaj Kilidi Problemi

Araç Markası
94-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri-Sedan
aracı ilk aldığımda bagaj kilidinin kapıları açtığımda açılmadığını söylemiştim, aracı ilk götürdüğüm ustaya söylemiştim o da elektirkçiye yaptırmıştı, sıkıntı giderilmişti ama bu sıralar yine devam ediyor
kapıları açıyorum kumandadan, bagaj kilidinin de açılıp kilit mekanizmasına bastığımda açılması gerekiyor, ancak kilitli kalıyor, kilit mi dönmüyor acaba
yapan elemana götüreyim diyorum tekrar, para vermem tekrar baksın
sorun nerede olabilir, yağlanması da gerekiyor galiba makina yağıyla ya da gres yağ ile, fırsat bulamadım
sizin yorumlarınız ne olur?=

Araç Markası
94-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri-Sedan
Benim yorumum; elemana götür ve para verme olur... :D
öyle yapacam en iyisi :D
adem ustaya gönderceğim aracın motor videosunu ve fotolarını akşam yükleyeyim, fotoları çekerken bir de ne göreyim, gece sitede park haline duran aracıma arka sağdan dokundurmuşlar, arka sağ stopun altındaki plastik parça kırılmış, stop lambası sallanıyor, lamba içten çatlamış gibi
güvenlik kamerası kayıtları var mı bakacam
akşama yüklerim fotoları

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Geçmiş olsun, ne dingil adamlar var, hatayla vurmuşsundur bari bur iletişim bırak, sanki adam öldürüyorlar.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Bu konuyla ilgili,
Sorun neden kaynaklanıyor? ne yapılması gerekiyor? gibi bilgileri bu başlık altında bekliyoruz. Ustaya gösterdikten sonra paylaşırsanız sevinirim. Konu başlıkla örtüşmüş olur.