Mazda 626 GF (1997-02) ABS Sensör Arızası

Cem Baydar

Katılımcı
Arkadaşlar merhaba,
ABS ile ilgili problem yaşıyorum. Geçen hafta ABS arıza lambam yandı ve ABS devre dışı kaldı. Bilgisayara bağlattım ve ön sağ teker senserü arızası kodu verdi. tamirciye gittim. Teker söküldü. Bir baktım ki senserün kafası kopmuş. Sensör arıyorum. yardımcı olabilecek var mı?

erkaneski

Sessiz
Arkadaşlar merhaba,
ABS ile ilgili problem yaşıyorum. Geçen hafta ABS arıza lambam yandı ve ABS devre dışı kaldı. Bilgisayara bağlattım ve ön sağ teker senserü arızası kodu verdi. tamirciye gittim. Teker söküldü. Bir baktım ki senserün kafası kopmuş. Sensör arıyorum. yardımcı olabilecek var mı?

Benim 99 model 626 nın ön abs kablosunu 120 tl ye satın almıştım bulunmayacak bir parça değil

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Lastiği sökerken kafasını koparmış olmasınlar,var mı böyle bir ihtimal

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sevise sorulup fiyat alınabilir, pahalı ise ebay.com dan araştırmak lazım orada da bulunabilir. Başka bir ihtimal çıkma parça satanlarda da bulunabilir.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benim aracın sol arka kablosu var elimde işinizi görmez. Ebayda çok var bakın derim yada indirim dönemi servisten.

Cem Baydar

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
ebay.com'da 38Dolar, Serviste 270 TL, Ustam çıkmacıda 200TL'ye bulmuş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En ucuzu ebay ve sıfır... Mantıklı...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
70lira diye çıkma parçaya güven olmaz en iyisi ya servis yada ebay bu çıkmacılar da servisten insafsız

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
70lira diye çıkma parçaya güven olmaz en iyisi ya servis yada ebay bu çıkmacılar da servisten insafsız
Ben bardaklık ararken 100 liradan aşağı fiyat isteyen çıkamacı bulamdım, üstelik gönderecekleri mal çok hafifde olsa kusurları vardı. Ben naptım; kampanya dönemi bardaklığı sıfır 85 liraya aldım

Ayrıca bu parçanın sıfırını servis temin edeceğini bilseydim 2 3 ay aramazdım kampanyasız da olsa alırdım :)

Cem Baydar

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçmiş olsun kaça nerden aldınız orjinal mi yan sanayi mi aynı sıkıntıyı yaşayan biri olursa faydası olur
İzmir Özkur otomotivden siparişi verdim. 115 TL ürünün kendi fiyatı. 14 TL'de kargo ücreti oldu. Yan sanayi ve 1 yıl garantili. şimdilik sorunsuz çalışıyor. Problem çıkartacağını da sanmıyorum. Ürünü servisten sordum 270 TL dediler. Aksesuar hariç motor ve alt takım tüm parçalar varmış özkurda. İşin açıkçası verdikleri hizmetten memnun kaldım. Cumartesi sabah verdim siparişi pazartesi öğlen elimdeydi. İsteyen olursa telefonu: 0.232.486 47 42

Üst Alt