Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 GE HB Arıyorum...

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında bayraktar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Selamlar,
    Tanışma bölümünde de bir miktar bahsettiğim üzere 92-97 arası HB 626 aramaktayım. Araçta olmazsa olmaz dediğim özellikler içinin yıpranmamış, döşemelerinin temiz olması; klima, ABS ve LPG mevcut, manuel vites ve tabi ki de aracın bakımlı ve yıpranmamış olmasıdır. Aracın boyalı ya da değişeni olup-olmaması çok önemli değil, çok büyük kazalar atlatmış şasi, direk vs. gibi hayati noktalarıyla oynanmış olmasın yeter... Km'sinin kaçta olduğunun da pek önemi yok yeter ki ekran orijinal KM'yi göstersin. Bunun yanında airbag, sunroof gibi opsiyonlara da hayır demem. (Ne çok şey istiyorsun dediğinizi duyar gibiyim) :rolleyes:
    Bütçe olarak düşündüğüm bir kriter yok, yeter ki istenilen fiyat aracın gerçek ederinde olsun. İzmir ve çevresi önceliğimdir. Bu kriterlere uyan aracını satmak isteyenlerin, haberdar olanların, görenlerin, duyanların iletişim kurmasını rica ederim.
    Yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

hakan_emre bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı kısmetler

bayraktar bunu beğendi.
  3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlısı olsun. İlanları günlük takip ediyoruz, ilana düşmeyen olursa da paylaşım yaparız

bayraktar bunu beğendi.
  4. böcek

böcek Katılımcı

İnş bulursun kardeşim hayırlısı olsun diyelim

LG G3 GOLD

bayraktar bunu beğendi.
  5. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Tekrar merhaba ağabeylerim, kardeşlerim...
    Aşağıda linkini verdiğim iki araç hakkında (fotoğraflara bakarak artık ne kadar olabilirse) fiyat ve diğer unsurlara dair yorum yapmanızı rica edeceğim. Bir kıyas yaparsak sizin görüşleriniz nedir? Yeşil araç 5 yıl önce beyaz olanı da 9 ay önce devralınmış. Daha sahipleriyle konuşmaya fırsatım olmadı, bir yandan da öncelikle sizlerin yorumunu almak istedim. 97 olan benim kriterlerime daha çok uygundur (sedan olması haricinde) fakat yeni satışı yapılması insanı işkillendiriyor açıkçası. Km'sinin 370.000 de olması da keza öyle. Ayrıca "geçen sene motor sıfırlandı" ibaresi var. Genel anlamda baktığımızda motor sıfırlama bir araç için her zaman iyi bir şey midir? Bazı ustalar bunun her zaman iyi bir şey olmadığını, yapan ustadan neden yapıldığına kadar her şeyin önemli olduğunu da söylemekteler, yanılıyor muyum? Bunun haricinde bir de 97 olanın ön panjuru farklı geldi, bu nedendir? Yurt dışı 626'lara baktığımda bu panjur da kullanılmış sonradan değişmiş fakat Türkiye'de pek yok sanırım.

Birincisi:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-temiz-ogretmenden-mazda-6.26-270910060/detay/

İkincisi:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-kurus-masrafsiz-sifir-vize-271183777/detay/

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Şu haliyle yeşil diyorum... Hb sevmesem de diri ve fiyatı şişirilmemiş.

bayraktar bunu beğendi.
  7. aurora

aurora (Can)

Araç Markası:
    1992 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Bence de yeşil daha iyi bir seçenek gibi. Tabi bir bilenle gidip görmek lazım.

bayraktar bunu beğendi.
  8. karardvn

karardvn Aktif

Kardeş hb arıyorum demissin beyaz olan sedan ilki fiyat olarak güzel ama iyi bakmak baktirmak lazim ben geçen yıl bir ay balon kasa baktım temiz bulamadım gf kasa aldım

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Evet açıkçası beyaz olanın sunroof ve airbag i cezbedici geldi. Aslında fiyat olarak da kıyaslarsak aradaki 1750 liralık fark beyaz aracın 4 yaş büyük ve daha fazla özellikli olmasına değmez mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu tarz araçlarda şuna dikkat edilmeli bence; aradaki yaş farkı ve donanım önemli ama masraflıysa bu araç o donanım ve modelin hiç bir önemi kalmaz... Araçları karşılaştırırken bu kriteri göz önüne alırsan daha faydalı olur.

Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayalım... :)

hakan_emre bunu beğendi.
  11. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Haklısın abi. Yeşil üzerine yoğunlaşayım ben o zaman. O da olmazsa pusuda beklemeye devam ediyim.

12. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Aracimi dun itibariyle almis bulunmaktayim. Bilgilerini esirgemeyen herkese tesekkur ederim. Gercekten araci arastirarak, taniyarak gitmenin faysasini gordum ve iki bucuk aylik arayisim sona erdi. Aracin fotograflarini ve ilk yorumlarimi ileriki gunlerde paylasmayi dusunuyorum insallah baskalarina da benim faydam dokunmus olur.

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip etsin... :)

Fotoğraf ve izlenimlerini bekliyoruz. :)

bayraktar bunu beğendi.
  14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı uğurlu olsun diyelim konuya kilidi asalım. Araçlarımız kısmında başlık açıp aracını bize tanıtabilirsin.

Son düzenleme: 24 Şubat 2016
    bayraktar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş