Mazda 626 GE - 35 TY 155

Araç Markası
Mazda 626
Uzun uğraslar sonucunda arayıp buldugum aracımız ;

Suana kadar Sadece genel bir bakım + aldığımdaki lastiklerin 2008 yılı lastiği olması ve 195/65/14'ün bela bi ölcü olmasından ötürü zorunlulukla buyuttugum ama cok yakıstırdığım 195/60/15 lastik ve jant dısında baska bişi yapmadan kullandığımız 626 :)

Tabii ki daha cok işi var amerikan park uygulaması , koltuklar sökülerek detaylı bir iç temizlik , gümüs gri oldugu için günes yanıkları var yaza doğru belki komple boya , ses sistemi ( abartı değil güzel bir usb cd calar ve 4 adet kaliteli hoperlör ) komple 4 kapı içinin sökülerek klipslerin sıfırlanması baglantıları kontrol edip sağlamlastırma , cam filmi , astra H ön ek , sis lambası , orjinal egzoz sistemi komple elden gecicek vs vs bi cok sey var aklımda .. Ama bunları gerceklestirmek için havaların ısınması lazım cunku cogunu kendim yapıyorum ve benim bu işleri yapma yerim sanayi'm yazlığın otoparkı :D :D :D

Bakım

Jant Lastik

Plakalar Cıktı, O artık İzmir'li :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Allah nazarlardan korusun, hakikaten övgüyü hak edecek dirilikte kerata...

Senden naçizane isteğim, yapacağın modifiye ve rötüşları fotoğraflayıp bizlerle paylaşırsan diğer üyelerimize de ışık tutmuş oluruz.

Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin. ;)

Araç Markası
Mazda 626
Allah nazarlardan korusun, hakikaten övgüyü hak edecek dirilikte kerata...

Senden naçizane isteğim, yapacağın modifiye ve rötüşları fotoğraflayıp bizlerle paylaşırsan diğer üyelerimize de ışık tutmuş oluruz.

Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin. ;)
Öncelikle tesekkür ederim cok sağolun :) Yaptığım bütün el işciliklerini burda paylasmaya calısıcam. Arabalarla ugrasmayı cok seviyorum 2011 yılında sıfır Renault Fluence almıstık garanti bozulcak diye hiçbiyerine dokunamıyodum cıldırıyodum :) Boyle oynanabilcek arabalar her zaman favorimdir o yüzden :) Yaptıgım bütün gelişmeleri gerek burdan gerek ilgili baslıklarda paylasıcam . Yapmaya korktugumuz gidip milyonlar verdiğimiz tamiratlar veya zevklerimiz aslında o kadar basitki hem eglenmek acısından hemde cebimiz acısından cok yararlı olacağını dusunuyorum . Desteginiz içinde ayrıca tesekkürler bu arada :)

Hayırlı olsun bende iki hafta oluyor aracımı alalı.Ben bodrumda yaşıyorum burda aracımın bakımı için birkaç yere gittim ama güven vermedi burdaki ustalar.İzmir'de tafsiye edeceğin bir usta varmı?

Araç Markası
Mazda 626
Hayırlı olsun bende iki hafta oluyor aracımı alalı.Ben bodrumda yaşıyorum burda aracımın bakımı için birkaç yere gittim ama güven vermedi burdaki ustalar.İzmir'de tafsiye edeceğin bir usta varmı?
Hayırlı olsun size de kazasız belasız . Ben sanayide büyümüs ve her arabamı götürdüğüm bi ustam olmasına rağmen mazda'mı ADN mazda özel servisine götürüyorum . yetkili servislermiş eskiden artık servis kısmı ozel olarak devam ediyor. Her markaya o markanın tamircisi bakmalı görüsünü savunanlardanım son zamanlarda acıkcası :)

Benim arabamda Antalya Arabası bende havalar ısınsın boya,ufak Çaplı ses sistemi(dabıldin alındı kutusundan bekliyor ;)) alt Takımı'n bakımları kapı filtreleri cam filimi gibi Şeyler.aldıgım gün 17 inç jantları taktım anlıcan bene ufak ufak toplıcam aracımı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
Mazda 626
Benim arabamda Antalya Arabası bende havalar ısınsın boya,ufak Çaplı ses sistemi(dabıldin alındı kutusundan bekliyor ;)) alt Takımı'n bakımları kapı filtreleri cam filimi gibi Şeyler.aldıgım gün 17 inç jantları taktım anlıcan bene ufak ufak toplıcam aracımı
Abi babam 17 konusunda cok ısrar etti ama ben buyuk takmak istemiyorum genclik biraz yürüsün istiyorum araba :) Buyuk jant hevesim bitti artık yani bana kalsa 14 devam etcektim ben .. Alt takıma girdim bende z rotlarım viraj lastiklerim değişti en cok kapı fitillerinden korkuyodum allahtan sağlam cıktılar :D Oyna abi ya arabalarla ugrasmak güzeldir , bakarsan bağ bakmassan dağ hesabı :)

güle güle kullanın sanırım 1-2 yıl önce benim almadığım araç :) kesin hatırlayamıyorum ama o diye düşünüyorum..
Sis farı mecburen yan sanayi olacaktır. hiç orjinalini arama 1200 tl serviste çifti..
Ebaydakiler yatak olarak uyumsuz olabilir. Çünki far aynı olsada sinyalle birleşik onlarınkiler.. Sislerde benim eski araçtan çıkanlar ile ilandakiler farklı, uğraş ile takılabilir..
Rüzgarlık düşünürsen 93-97 corolla az bi traşlama ile yüzde 95 uyuyor..
Kapı döşeme klipslerini ben tane 1.2 tl den hyundai den aldım, malum burda mazda servis yok. ama birebir uyuyor..