Mazda 626 GE (1991-97) Yüksek Hızlarda Yolda Gezme Yapıyor??

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hadi geçmiş olsun sevindim. Yalnız hız yapma aman dikkat.
Saolasın abi. Hız sürekli yapmıyorum abi otoyoldan otoyola yalnız 2 3 aydır 100u geçemeyince bi baktım araba düzelmiş gaa nasıl bastım bende bilmiyorum maaşallahı var bi baktım 160 a gelmiş :) 2 ışık daha bassaydım radara yakalanıyorduk azami 70 km olan yerde :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arabanın 100 km yi geçtikten sonra sağa sola gezmesi arka rot ayarlarından kaynaklıymış abi. 100 kmden sonra direksiyonu sağ sol yaptığımızdan 1 den fazla esnemesi ise lastik kaynaklı çıktı lastikler arkadayken arkayı öndeyken de önü fazladan esnetiyordu.
O zaman hadi geçmiş olsun, Skoda yı özlememen dileğiyle :)

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
O zaman hadi geçmiş olsun, Skoda yı özlememen dileğiyle :)
Abi ben biraz araba manyağıyım yada nasıl desem her araba düşkünümdür hepsinin yeri ayrı bununki bambaşka. Fakat dün babam moralimi bozdu arabadan biraz daha soğuttu beni arabanın 4 camındada film vardı hepsini sökmüş ben her arabaya yaptırırım bunada tekrar yaptırıcam cam filmi cam rüzgarlığı bakalım o yaptırdığımı sökecekmi :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Gecmis olsun sevindim adina baya bi ugrasmistin
Aldigin lastiklerin markasi nedir?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Arızalı olanlar petlasın yan ürünü olan milestone diye bir marka sağlam olanlarda benim aldığım yokohama. Ucuz etin yahnisi olan birşey alıyorsan kaliteli alıcan babama arkaya lastik alınacak dedim tanesi 100 liraya almış 4 lastik parası harcattı bana o 2 dandik lastik sanayide :) Zaten babamlada çoğu konuda zıtlaşıyoruz en son cam filmlerimi sökmüş :)

Üst Alt