Mazda 626 GE (1991-97) Yüksek Hızda Arkadan Gelen Ses

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tosun usta seni, Adem usta beni pataklayacak bu gidişle :D :D

Başkası da çekmez inan ki benim nazımı, sağ olsunlar... Allah'tan Ozan Usta da var. Her ikisine de soruyorum bazen ikna amaçlı. ;)
Bir de bendeki sorun "bana söylenen şey benim tecrübelerimle birleşip mantığıma yatmıyorsa" orada sıkıntı başlıyor. :hihi:

Dedim ahanda yazı hiç bitmeyecek..hanıma dedim hamdi abi gene roman yazmış kap gel çayı:koptum::koptum:
Hadi bakalım abi kafan rahatlamştr..allah dan ses çıkmış yoksa sen kafayı yerdin herhalde:ssrtcbya:

Bu durum çok başıma geldi. Bozuk yolda bir ses duyuyorum, Usta'yı alıp sanayide geziyoruz ülen ses çıkmıyor. Artık bilerek dağa taşa vuruyorum guzuyu, yine yok, yine yok... :eek: Sonra adım çıkıyor arıza'ya... :koptum:
Rahatladım tabi ki de... Bu gece şortumu giyip göbeğimi kaşıyarak uyuyacağım. :kptmya:

Bu sesler beni de bitecekti ki, çareyi sövmekte buldum. Bir de Tosun ustayı dinleyip radyoyu açıyorum. Tık yok.

Ben de acaba ses var mı diye radyoyu kapatıyorum. O derece yani... :komik:
Yok abi benim seslere karşı aşırı antipatim var. O ses çözülmese bile en azından kaynağını bilmem lazım. Yoksa saçlarım günbegün daha çok beyazlıyor. :komik:
Şimdi sıra geldi sol öndeki rüzgar sesine. Bu da son zaten. Biraz daha sabrını zorlayayım ben ustanın bakalım ne çıkacak. Yemin ederim sabretmekten evliya olacak adam sayemde... :koptum:

Üst Alt