Mazda 626 GE (1991-97) Sol Direk İçindeki Etiket

böcek

Katılımcı
İyi akşamlar arkadaşlar özellikle 92 model 626 guzularda gördüğüm sol direkteki metal etiket 93 modellerde veya başka modellerdede varmı benim guzuda yok anlatmak istediğim şey motor bölümünde şaseye yapışık olan marka adı vs yazan etikete benzer bir şey bazı ilanlardaki 92 model 626 larda görüyorum bu etiketi de bendekinde yokta ☺

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Birincisi oradaki etiketler metal olmuyor, ikincisi o etiketler yerinde yoksa araç komple içeriden de boyanmış demektir, başka türlü sökülmesi zor gibi...

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
uploadfromtaptalk1458717581999.jpg

galaxy j7

böcek

Katılımcı
Veli abi ben metal görüyorum gözlerimde bi.problem yoksa ve bunu sadece 92 626 larda gördüm hep bir sürü 93 model veya 94 model gördüm.yakından hiç birinde yoktu hepsimi içerden de boyalı benim arabamın sadece dışında boya varmış serviste boyacı kaportacı söyledi oynama yok abi demekki sadece 92 modellerde bu pilaka var başkada yok sorakilere koymamışlar demekki

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi ben metal görüyorum gözlerimde bi.problem yoksa ve bunu sadece 92 626 larda gördüm hep bir sürü 93 model veya 94 model gördüm.yakından hiç birinde yoktu hepsimi içerden de boyalı benim arabamın sadece dışında boya varmış serviste boyacı kaportacı söyledi oynama yok abi demekki sadece 92 modellerde bu pilaka var başkada yok sorakilere koymamışlar demekki

GALAXY J7
Tombak kasa o kadar 626 gördüm hiç bu şekilde metal olanına denk gelmedim, hepsi etiket şeklinde ve yapıştırma idi...

böcek

Katılımcı
Veli abi sağ tataftakini demiyorum tamam o metal deil doğru diyorsun ama ben sol taraftaki direktekini diyorum orada bazı gördüğüm tombaklarda metal pilaka var abi hakanında dediği gibi arapça harfler var üzerinde

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi sağ tataftakini demiyorum tamam o metal deil doğru diyorsun ama ben sol taraftaki direktekini diyorum orada bazı gördüğüm tombaklarda metal pilaka var abi hakanında dediği gibi arapça harfler var üzerinde

GALAXY J7
Ben hiç oralarda metal etiket görmedim, sarı ve beyaz renkli iki tane etiket gördüm ve çıkartma şeklinde yapıştırılmış haldeydi...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Benim 92'de de metal plaka var. Üzeri Arapça komple.

böcek

Katılımcı
Şimdi emin oldum bu pilaka sadece 92 kasalarda var nedense ☺ Hakan şimdi kargayıda yakaladık

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bence forum bunun için var. Forumun varoluş amacına göre gerekirse kelaynak da kovalanır. :)

böcek

Katılımcı
Kesinlikle aurora ☺ seni bulmuşken sanada sorim senin aracta dörtleri yakınca ekranda filaşör yanıyormu ☺

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet haklısın da; daldaki kuştan önce eldeki kuşa sahip olursak forum çok çok daha faydalı ve işlevsel olur... :)

böcek

Katılımcı
Forum zaten bence çok keyfli işlevsel vede harika zevkli veli abi ben başım ağrısa buraya geliyorum artık garajda yatar kalkar oldum neredeyse iyiki varsınız hepimizin ortak bir noktası olması çok güzel ☺

GALAXY J7

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben üçgen yanmıyor diye biliyorum. Akşam evde bakarım ama ben de merak ettim. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Uçgen yanmıyor. Avrupa ve Amerıkaya gıden 626'ların motor ve yürüyen hariç herşeyi farklı, videoda görülen amerikan versiyon falandır

Üst Alt