Mazda 626 GE (1991-97) Performans Düşüklüğü

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sente değil bunu unut ayrıca video ile biz bir şey anlayamayız... Mesela benim araca göre senin guzu füzedir füze.
Abi işin koylayı dururken zoruyla uğraşmayayım dedim aynı guzunun 97 si amcamgilde var gittim az önce taktım buji kablolarını sewai oda araba füze gibi benimkini takıyom ölmüş eşşek :D Maaşı alınca sewai değilde NGk getirteceğim nczx29 du yalnış hatırlamıyorsam kodu. Onlar daha iyi gıymetli diyorlar pahalı ama. Ucuz etin yahniside yenmiyor :)

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback

Ekli dosyalar

• wp_ss_20160117_0001.jpg
    wp_ss_20160117_0001.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 19

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Üçel oto 180 200 TL arası diyordu. Zaten kablolarınıda iade edeceğim için oradan getirteceğim abi saolasın. Valla canımı artık iyice sıkıyordu gidip 0 Km Dacia Dokker alıcaktım artık :D

Arabanın dilinden anlamayan orijinal muadili parça kullanmayan bizleriz arabanın kabahati yok ki murat. ;)
Şefkati eksik etme aman diyim araba değil bunlar Mazda :p

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Arabanın dilinden anlamayan orijinal muadili parça kullanmayan bizleriz arabanın kabahati yok ki murat. ;)
Şefkati eksik etme aman diyim araba değil bunlar Mazda :p
Abi şefkati eksik etiyoruzda yinede sııntısı bitmiyor :D

West

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Sentrsi kacik motorda hizlanma yavasyavas olur gec toparlar yokuslada yigilmada yapiyor eski prattikamda bu sorunu yasamistim trigiyer seti degisimi sonunda ayardan sonra duzeldi

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Sentrsi kacik motorda hizlanma yavasyavas olur gec toparlar yokuslada yigilmada yapiyor eski prattikamda bu sorunu yasamistim trigiyer seti degisimi sonunda ayardan sonra duzeldi
Sentesine baktıracam kontrol ettireyimde kafamda kaygısı kalmasın

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sente durduk yerde kaçmaz... Kaçma ihtimali olacak bi atraksiyon yapmadıysan bence gerek yok... Ama ben sert kullanıyorum diyorsan baktır...

böcek

Katılımcı
Benim bir arkadaşımda 91 model eski kasa honda civik var kullanımdan olsa gerek sert kullanır ve arabaya hiç acımaz aracı bi ara baya bir performans kaybı yasıyordu hatta 3 ile 4 ile cıktığı yokuşu 2 ile zor cıkar olmuştu ustaya götürüp baktırdı sente ayarı bozukmuş usta yaptı arabası ekisi gibi oldu yani sendede böyle bir şey varsa baktır derim geçmis olsun

LG G3 GOLD

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Benim bir arkadaşımda 91 model eski kasa honda civik var kullanımdan olsa gerek sert kullanır ve arabaya hiç acımaz aracı bi ara baya bir performans kaybı yasıyordu hatta 3 ile 4 ile cıktığı yokuşu 2 ile zor cıkar olmuştu ustaya götürüp baktırdı sente ayarı bozukmuş usta yaptı arabası ekisi gibi oldu yani sendede böyle bir şey varsa baktır derim geçmis olsun

LG G3 GOLD
maaşı alınaca onda baktıracağıma abi saolasın

böcek

Katılımcı
Bide kafaya takma elin müsait oldukça yavaş yavaş yaptırırsın arabanı önemli olan can sağlığı el elden üstündür her insan ayrı bir kitaptır

LG G3 GOLD

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Bide kafaya takma elin müsait oldukça yavaş yavaş yaptırırsın arabanı önemli olan can sağlığı el elden üstündür her insan ayrı bir kitaptır

LG G3 GOLD
Bi araba konusunda kafaya takan bi kişiliğim var :) Ama sağlıklı olduktan sonra sıkıntı yok. hamdolsun çalışıyorum 3 5 kuruş neyse harcariz :) buji kabosunu alayımda 1 takımda 14 sıfır çelik jant atacam arabaya. Bugün iş yerine gittim hava sabah iyiydi öğlen bi kar bastırdı akiam ayaz kargodan bi döndüm kapılar buz tutmuş 3 kapıyı açtım sağ ön kapı açılmıyor merkezi kilit bozuldu heralde elimlede yukarı çıkmıyor :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bi araba konusunda kafaya takan bi kişiliğim var :) Ama sağlıklı olduktan sonra sıkıntı yok. hamdolsun çalışıyorum 3 5 kuruş neyse harcariz :) buji kabosunu alayımda 1 takımda 14 sıfır çelik jant atacam arabaya. Bugün iş yerine gittim hava sabah iyiydi öğlen bi kar bastırdı akiam ayaz kargodan bi döndüm kapılar buz tutmuş 3 kapıyı açtım sağ ön kapı açılmıyor merkezi kilit bozuldu heralde elimlede yukarı çıkmıyor :)
Donmuştur

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Murat yaza kadar dur benim 15 leri satarız arabana uyar mı bilmem ama ben 16 ya terfi edecem :)
Ayrıca arabayla ne kadar uğraşırsan o kadar dert alırsın başına.
Yani relaks olmak lazım biraz. :)

sente yerindeyse,buji ve kablolarınız saglamsa, hem benzin hem lpg de aynı sorun varsa geriye sadece distribütor kalır ge kasa için..
avans, kapak, modül ve bobin sırasıyla bakılmalı..

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Murat yaza kadar dur benim 15 leri satarız arabana uyar mı bilmem ama ben 16 ya terfi edecem :)
Ayrıca arabayla ne kadar uğraşırsan o kadar dert alırsın başına.
Yani relaks olmak lazım biraz. :)
abi 15leri jant lastik olarak kaça satıcan :)

Üst Alt