Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 GE (1991-97) Marş Basıyor Ama Çalışmıyor

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında attcaksaw tarafından paylaşıldı.

1. attcaksaw

attcaksaw Sessiz

Araç Markası:
    1991 - Mazda626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Sedan
    Herkese merhabalar, araçta sorunlar bitmiyor Mazda 626 mız var 1991 model aracın ön sol camı açılmıyordu ustaya yaptırdıktan sonra 1 gün sonra sabahı cam yine açılmadı ve bu sefer araçta çalışmadı ondan haftalar geçti çalışmaya başladı tekrar götürdük tekrar yaptırdık gene bozuldu ve şuan gene araç çalışmıyor marş basıyor normal fakat bir türlü çalışmıyor araç tesisat yüzünden olabilirmi size bunu sormak istiyorum çünkü dörtlüleri yaktığımızda devir saatinin çubugu aşağı yukarı oynuyor, alarm ı devreye soktuğumuzda sinyallerin yanması gerekirken farlar yanıp sönüyor ve ön cam yapıldığı halde bozulup duruyor ve bir şey farkettim Antalya'da yaşıyorum araç akşamları çalışıyor tüp sisteminle alakalı bi sıkıntı olabilirmi araç sürekli güneş altında 45-50 derecede teşekkürler

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Elektrik tesisatında sorun var muhtemelen. Anlattığın şeyler normal değil çünkü. Aracı yakmadan iyi bir elektrik ustasına göster bence.

grafff bunu beğendi.
  3. attcaksaw

attcaksaw Sessiz

Araç Markası:
    1991 - Mazda626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Sedan
    Çok haklısınız fakat Antalya'da adam akıllı usta yok görüyorsunuz 3 kere götürdüm adam hala bir camı yapamadı yapana kadar götürecem 150 TL almasını biliyorlar.

grafff ve domestos bunu beğendi.
  4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Geçmiş olsun, usta bulmak zor iş gercekten ama her ilde illaki işi bilen bir elektrikçi bulunur.

domestos bunu beğendi.
  5. attcaksaw

attcaksaw Sessiz

Araç Markası:
    1991 - Mazda626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Sedan
    Aynen öyle sağolun şuan hava soğudu güneşten çıktı araba camda çalışıyor araçta vallahi tüp beyinimi dandik anlamadım ki araç göglede durunca çalışıyor çok ilginç

hakan_emre bunu beğendi.
  6. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bazı arızalıar bulunamaz hale gelebiliyor özellikle elektrik arızalarında. Böyle durumlarda iyi bir elektrik ustası şart oluyor. Aküyü ölçtürerek işleme başlanmalı. İkinci işlem ise modifiye edilmiş kurcalanmış kısımlar var ise kontrol edilmeli.

domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş