Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 GE (1991-97) 'lerde ESP varmı? Yoksa ABS Lambasımı bu?

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında Murat Caymaz tarafından paylaşıldı.

1. Murat Caymaz

Murat Caymaz Katılımcı

Araç Markası:
    1993 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Hb
    WP_20151227_14_36_03_Pro.jpg WP_20151227_14_36_19_Pro.jpg Sa sayın abilerim bu arabayı aldım alalı bu lamba gözüme takılyıor benim 93 626 da ABS var testini yaptım fakat bu lamba nedir ABS yerinemi yanıyor yoksa Guzuda ESP mi var ? Merak ettim. :)

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bildiğim kadarıyla yok fakat fotoğraftaki işaret kafamı karıştırdı...

Murat Caymaz bunu beğendi.
  3. Murat Caymaz

Murat Caymaz Katılımcı

Araç Markası:
    1993 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Hb
    Aynen benimde öyle abi geçen gün buzda bi fren yaptım araba sağa doğru kayarken düz gitti yada yolun meyilinden oldu bilmiyorumda kafama takıldı varmı yokmu bunlarda esp diye :)

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Esp yok 626 larda. Benim araçtaki kayan araba işareti böyleydi. Bazı göstergeler böyle bazıları seninki gibi Murat. Sanırım abs olmayanlarda bu sarı ışık yanmıyor.

Sert frende abs devreye girdiği çok net şekilde anlaşılıyor varsa, o kadar çok faydasını gördümkü, bundan sonra alacağım arabada olmazsa olmaz iki donanım abs ve hız sabitleyici :)

domestos ve Murat Caymaz bunu beğendi.
  5. Murat Caymaz

Murat Caymaz Katılımcı

Araç Markası:
    1993 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo - Hb
    DOğrudur abi ozaman mazda ABS ile ESP yi karıştırmış şekil olarak :) Bu arada şu benzin deposunu seninki gibi bi fule dayayamadım gitti abi :) Mazotlu arabalarımda hep fuldüde LPG emde full oluyor daha benzin fulleyemedim ben :)

serhat ve hakan_emre bunu beğendi.
  6. böcek

böcek Katılımcı

Bendede 93 model 626 var aynı işaret bendede var abs lambası o esp yok bunlarda ben guzumu yeni aldığımda benzin böyle fuldü lpg de yarımdı..

LG G3 GOLD

serhat ve domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş