Mazda 626 GE (1991-97) Kapı Trim Sesleri

merich

Sessiz
Denedim ama birde ayna tatafında koşede siyah bir üçgen parca var onu sokemedim kırıcam zarar vericem diye vazgeçtim zorlamadım bir ara servise gittiğimde kaporta bölümündeki arkadaşa söylerim artık bide motor takozundan deil ses kapı döşemesinin içinden bir yerden geliyo zırıltı şeklinde elimi bastirınca kesiyo ozaman çok hoşuma gidiyo ses kesilince ☺ bırakinca yine geliyo neyse çok büyütülecek bir sorun deil çok şükür veli abi serviste sökülürken videoya çekerim unutmazsam buraya yüklerim herkese faydası olur inş ☺ birde kapıları kilitlemek için bir kol varya kapı içinde aşa yukarı inip çıkan o kolda biraz titreşimle zırıltı yapıyo normal şeyler tabi bunlar ama hallolmıycak şeyler deil bunlar

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu konuda aynı dertten muzdarip olarak sorunu nasıl çözdüğümü anlatayım... Sanıyorum araba giderken zırlama yapıyor kilidi aşağı bastırınca düzeliyordur. Sıkıntı şu; döşemenin altında kilidin demirini kapıya sabitleyen ve telin içinden geçtiği beyaz bir üçgen parça var. Biraz dandik bir parça olduğundan yerinden çıkabikiyor. Arabanın döşemesini sök. Naylonu kaldır büyük ihtimalle kilit mekanizmasının dibine doğru düşmüştür tak yerine hatta mümkünse atına çift taraflı bant takıp sabitle sorun çözülecektir.

C6833 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aynen sorun bu bencede fırsatım olunca sökücem ama sen nasıl söktün kolaymıydı birde ayna tatafında siyah üçgen bir parça var onu nasıl sökücem denedim ama kırılıcak diye korktum vazgeçtim geçmelimi o oraya

GALAXY J7

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aynen sorun bu bencede fırsatım olunca sökücem ama sen nasıl söktün kolaymıydı birde ayna tatafında siyah üçgen bir parça var onu nasıl sökücem denedim ama kırılıcak diye korktum vazgeçtim geçmelimi o oraya

GALAXY J7
Vay Arkadaş Ne Üçgen Parçaymış.. Kır At O Üçgen Parçaları da Forum Olarak Rahat Edelim..

Tapatalk

Üst Alt