Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 GE (1991-97) Kalorifer Kumandası

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında serhat tarafından paylaşıldı.

1. serhat

serhat Katılımcı

Herkese selamlar 626 nın kalorifer kumandadı 3 ve 4 çalışmıyordu sonra 2 de gitti kumandayı söktüm tabiki sökerkende ön panel kırıldı kumandanın içini açtığımda yağlanmış olduğunu gördüm temizleyerek ve iki adet tırnağı iyice gerginleştirerek taktım şimdi hepsi çok iyi çalışıyor resim çekmeyi unuttum.arkadaşlar birde ön göğüsün üstteki parçası ayrı olarak sökülürmü iki adet çatlak var onları nasıl kaybedebiliriz.

2. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Torpitonun üst katı muhtemelen ayrılabilir ama bilmiyorum sökmek için komple torpito inmesi lazım.

3. sokrates

sokrates Katılımcı

hangi parcadan bahsettigini anlayamadim resimle gosterirsen.net cevap verebiliriz

4. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Torpitonun saatten üstteki kısmı. digital saat hızasından üstte kalan kısım. Torpitonun bildiğin üst yarısı oluyor.

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Torpidonun çatlak kısmı çok sorun olmuyorsa çeşitli materyaller ile kamufle edip, göz zevkini bozmasına izin vermeyebilirsin...

Fakat; illa yaptırmak istiyorsan iyi bir döşemeci sorun bulacaktır, ön tarafın sökülmesi meşakkatli bir iş, sökmüşken oralardaki bütün temizlik ve bakımı da yaparsan mis gibi olur...

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Var mı bir gelişme bu konuda [member=440]serhat[/member]

Sayfayı Paylaş