Mazda 626 GE (1991-97) Jant Kapağı Tavsiyesi

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
220481727_tn50_0.jpg

bu jant kapağı bizim 626 ge kasalara uyarmı takan arkadaş varmı gitti gidiyorda 55 tl dört adedi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dışa doğru bombeli gibi duruyor. Öyleyse hoş olmaz, değilse güzel olur.

İstediğin jant kapağını bulup, göbeğine mazda arması yapılabilir. Piyasada bulunanlar da bu şekil imal ediliyor zaten.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Ben üzerindeki kapakları sprey boyayla boyadım. Daha temiz durdu. Ancak şunu söyleyeyim, orjinalleri çok sağlam. Dışarıdan alacağınız jant kapağı o kadar sağlam olmaz bence..

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben üzerindeki kapakları sprey boyayla boyadım. Daha temiz durdu. Ancak şunu söyleyeyim, orjinalleri çok sağlam. Dışarıdan alacağınız jant kapağı o kadar sağlam olmaz bence..
bu sprey oto boyasımı yoksa normalmi bende boyayayım

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Sprey boya ile boyadım, gümüş gri renkte. Yaklaşık birbuçuk yıl da oldu, herhangi bir atma falan olmadı. Pırıl pırıl duruyo.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
mazda 626 GE kasa aracımın jant kapaklarını satmak istiyorum orjinal fabrika jantıdır fiyatı nedir ederi nedir ?

@aurora @domestos @Oğuzhan

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
mazda 626 GE kasa aracımın jant kapaklarını satmak istiyorum orjinal fabrika jantıdır fiyatı nedir ederi nedir ?

@aurora @domestos @Oğuzhan

Bu kadar uğraşıp milleti etiketlemenin mantığını anlayamadım... Oysa ki; çözüm odaklı olmayan mecralarda fink atmak yerine, forumu gerektiği gibi takip etseydin, yakın zamanda kimin bu kapaklardan aldığını bilirdin... ;) Soruyu da nokta atışı olarak o kişiye yöneltmiş olurdun...

Şu da var, herkese her şey nasip olmuyor...

Edith; satılık bölümüne konu açabilirsin.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Valla helal olsun isimleri hiç üşenmemiş tek tek yazmışsn.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
öncelikle hiç uğraşmadım onu bir söyliyeyim çevrim içi üyeleri kopyala yapıştır yaptım ha siz düşünüp akıl edemezseniz onu bilemem 2.si takipsizlik değil sadece fikrlerinizi sormak için sordum sivri dilin bi mantığı yok bence ezbere 300 400 faiş fiyat çekmeyi düşünmedim

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
öncelikle hiç uğraşmadım onu bir söyliyeyim çevrim içi üyeleri kopyala yapıştır yaptım ha siz düşünüp akıl edemezseniz onu bilemem 2.si takipsizlik değil sadece fikrlerinizi sormak için sordum sivri dilin bi mantığı yok bence ezbere 300 400 faiş fiyat çekmeyi düşünmedim
Düşünüp akıl edemiyoruz kardeşm ne yapalım bizi de böyle mazur gör.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Dilim sivriyse, sebebini bende aramanı tavsiye etmem... Emek vermediğin yerde yemek olmaz, forumlar emek ve özveri üzerine kuruludur, sosyal mecralar gibi anlık mesajlaşma ile yürümez... Kopyala yapıştır yapacak kadar emeğini forumdan esirgeyebileceğini akıl edememişim... Yanılmışım... ;)

Üst Alt