Mazda 626 GE (1991-97) Gösterge Ampulü

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Kardeş bizimkilerin ebatları tam olarak nedir ben sivas ta bulamadım sizin verdiğiniz linkte yabancı bir site galiba bildiğiniz yerli bir site yokmu veya sizin temin edebileceğiniz bir yer yokmu bana kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
e7fba71930c4823826da67e6dbcb4b6a.jpg
Nette bulmak zor içindeki ampül değişiyor. Oda eloktronik malzeme satanlardaa vardır. Oto elektrikçilere sorun o şehrin bu yarz ampül satan yerlerini bilirler.

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Nette bulmak zor içindeki ampül değişiyor. Oda eloktronik malzeme satanlardaa vardır. Oto elektrikçilere sorun o şehrin bu yarz ampül satan yerlerini bilirler.
İçindeki çıkıyormu ben biraz zorladım ama çıkmadı belkide ısıdan eriyip yapışmıştır eğer çıkarsa bide sadece ampülü ararım

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
İçindeki çıkıyormu ben biraz zorladım ama çıkmadı belkide ısıdan eriyip yapışmıştır eğer çıkarsa bide sadece ampülü ararım
Ampülün arkasından telleri uzanıyor. Çekerek cıkmaz. Duyun etrafını inceleyin tel duyun kenarına uzanır taktığınız yere temas eder. Telleri kurtarın dolandığı yerden anca öyle cıkar. Yalnız inceleyerek yavsca cıkarınki takarken fikriniz olsn aynı şekilde takabilin.

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Ampülün arkasından telleri uzanıyor. Çekerek cıkmaz. Duyun etrafını inceleyin tel duyun kenarına uzanır taktığınız yere temas eder. Telleri kurtarın dolandığı yerden anca öyle cıkar. Yalnız inceleyerek yavsca cıkarınki takarken fikriniz olsn aynı şekilde takabilin.
Teşekkürler aracımda en ince detayın bile çalşmasını isterim

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Göstergenin üzerindekiler dipsiz ampul çekince çıkması lazım. Diğer düğme içinden söktüğünüz biraz farklı onun telleri takıldığı yere temas ediyor ampulü inceleyin patlamadıysa takıldığı yerde veya bacaklarda oksit vardır bir cisimle temizleyin.
Bu ampuller oto elektrikçilerinde mevcut

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Göstergenin üzerindekiler dipsiz ampul çekince çıkması lazım. Diğer düğme içinden söktüğünüz biraz farklı onun telleri takıldığı yere temas ediyor ampulü inceleyin patlamadıysa takıldığı yerde veya bacaklarda oksit vardır bir cisimle temizleyin.
Bu ampuller oto elektrikçilerinde mevcut
Ampülü sonunda elektronikçilerde buldum 3 tane kalmıştı onuda ben aldım deneyeceğim olursa resimlerini koyarım

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
göstergeyi bugün bende söktüm benim gösterge ışıkları dipsiz ampül değil kendinden duylu ama istenirse dipsiz ampülü uygulayabiliyorsun

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Foto yok tel yanımda değildi bir daha söktüğümde çeker gönderirim :)

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Ampülleri taktım işte son hali
b0f064a118cbd2b2d82f983917a56186.jpg
20d4171714ef5a39edf6c86de9f80944.jpg

Arkadaşlar resimdeki lamba nedir çalıştıktan sonra sönüyor
f550ba39baecc33e16101beb0a75bbc6.jpg

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Benim Guzu Otomatik Resimdekiyle Aynı..Yalnız Vites Işıkları Yanmasada Üst Üste Değil Dağınık Şekilde..

Ekli dosyalar

• 7c31a929b83303b5e34454954443e9ec.jpg
    7c31a929b83303b5e34454954443e9ec.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 40

Üst Alt