Mazda 626 GE (1991-97) Farı Zayıf Yanıyor

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Herkese selamlar arkadaşlar aracım 1994 626 2.0 aracımın kısa farlar ölü gözü gibi hiç aydınlatmıyor.yardımlarınızı bekliyorum.birde profil resmi nasıl ekleniyor.

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
En kısa tavsiye far ayarını yaptırın ve ampülleri 100-90 lık takın. Tanesi 7-8 bilemediniz 10 tl. Normalde 55w vardır üstünde

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu kasa 626'ların kronik denilebilecek sorunudur farların cansız yanması, Murat'ın dediği gibi ampullerin watt'ını yükselterek sonuç alabilirsin...

Bu sonuç vermezse farların içindeki malzemenin sağlam olup olmadığını kontrol et, özelliğini yitirmiş malzeme ışık yansıtmaz çünki.

Profil fotoğrafı eklemek için sol taraftan ismine tıkla ve profiline gir, üst tarafta bir yerlerde Profili Düzenle sekmesinden Forum profiline gelerek foto ekleyebilirsin ama yüksek boyuttaki fotoğraflara izin vermez, buna dikkat et...

Sağlıcakla kazasız günler.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Farlarınız yan sanayi (depo marka vs) ise ondan da olabilir

92-97 626'lar mercekli, isterseniz xenon taktırıp görüş kalitesini artırabilirsiniz

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Benim far ampullerine baktım onlar da 55watlik bulabilirsem bende yükseltecem 100luk falan olursa epey iyi olur herhald

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Tamam safranbolu ya gittiğimde ilk isim uğrayıp bakmak

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
100w lık ampul iyi aydınlatır eyvallah ama tesisata ekstra yük biner haberiniz olsun. Far kolu eritenler var bu yüzden dikkatli kullanılmalı.

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Şimdi birak kötülüğü iyiliği takalım mi takmayalim mi çok fazla gece yolculuğu da yapmıyorum bişey olmaz herhalde ya

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
bizim kasalar da mercekli mi acaba? benimkinde de xenon takılı, muayenede yedek far lazım olacak :)

Son kasalar mercekli değil, makyajlılar da mercekli değil... ;) Mercekli olmayan farlarda xenon hoş olmuyor, ışığı dağıttığı için karşıdan gelen için sıkıntı oluşturuyor...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Son kasalar mercekli değil, makyajlılar da mercekli değil... ;) Mercekli olmayan farlarda xenon hoş olmuyor, ışığı dağıttığı için karşıdan gelen için sıkıntı oluşturuyor...
evet karşıdakini rahatsız etmemek önemli, benim muayene kasıma kadar
normal lamba olarak ne tavsiye edersiniz? iyi derecede aydınlatan , kaliteli ampül önerilerinizi bekliyorum
ya şimdi alıp takmak lazım ya da kasıma kadar xenonla takılıp, muayene gelince normale dönmek lazım

mesut taşdemir

Katılımcı
55w osram night Breaker Unlimited alın farkı görün diyorum. Benim kullandığım coltun da far yapısından dolayı kısa farlar kötü idi bu osramlar gecemi aydınlattı.

Üst Alt