Mazda 626 GE (1991-97) Fardaki Şanssızlık

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet kayseride tanponcu bülent ustayla ve dizayn ile görüştüm bana yeni farların ayaklarını ve camlarını alırız yeni farlarında merceklerini temizler teslim ederiz 100 TL borcunuz olur dediler. Kısacası yeni aldığımız farı parça yapıp eski orjinal farlarımızı hayata geçireceğiz bende uygun gördüm hafta içi salı çarşamba bırakacağım aracı artık hayırlısı.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Evet kayseride tanponcu bülent ustayla ve dizayn ile görüştüm bana yeni farların ayaklarını ve camlarını alırız yeni farlarında merceklerini temizler teslim ederiz 100 TL borcunuz olur dediler. Kısacası yeni aldığımız farı parça yapıp eski orjinal farlarımızı hayata geçireceğiz bende uygun gördüm hafta içi salı çarşamba bırakacağım aracı artık hayırlısı.

Tam adamına vermişsin murat. İşinin ehli ustalardandır. Umarım içine sine sine binersin.

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Orjinalinin toplanması daha iyidir diye düşündüm.

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Vakit bulupta farlarımızı bir yaptıramadık artık cumartesi işten biraz vakitli çıkıp gideceğim.

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
WP_20160326_19_52_12_Pro.jpgWP_20160326_19_52_31_Pro.jpgWP_20160326_19_52_40_Pro.jpgWP_20160326_19_52_19_Pro.jpgWP_20160326_20_58_33_Pro.jpg
Öncelikle Selamın Aleyküm demek istiyorum. 2. olarak ise KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE TAMPONCU BÜLENT denilen yere KESİNLİKLE aracınızı götürüp paranızla rezil olmayın.Adam bana işe başlamadan önce eski orjinal farlarını yapacağım dedi. İşim gereği aracımı bırakıp döndüm geri döndümü yan sanayi sol farı takmış sağ farında camını değiştirip takmış 100 LİRA para aldı yapmadığı işçiliğe amcaoğluda aldı geldi arabayı. Bir baktım farlar olduğu gibi duruyor adam bana diyorki bu bu şekilde olur başka olmaz konuşutğumuzda ya eski farlara yeninin ayaklarını takacaktın yada eskinin mercek takımını yeniye akataracaktın dedim yok böyle olur bu o şekilde istersen 50 TL daha ver dedi kavga çıkartacaktım dedim ALLAH Belasını versin haram zıkkım olsun dedim. Amcamgile geldim adam memur valla billa o tamponcu bülent denilen şahıstan 100 kat daha iyi usta resimlerde oradan eklemedir. Farların camlarını söktü eski farların merceklerini ve kasasını alıp yeniye aktardı ve far aydınlatması on numara oldu ufak bi far ayarı yaptıkmı tamamdır bizim araba Amcamın ellerine sağlık. AMA KESİNLİKLE BANA AZ İNANIRSANIZ O SAHTEKARLARA KESİNLİKLE GİTMEYİN... İyi akşamlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
bu olay canımı çok sıkmıştı hani bana 200 tl borcun olur diyip işimi halletseydi hiç zoruma gitmezdi ama tutupta 100 tl alıp sonradan çocuk kandırır gibi 50 tl isteyince neredeyse kavga çıkartacaktım la havle dedim Allah a havale ettim adamı.

Üst Alt