Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 GE (1991-97) El Freni

Konu, 'Bakım - Periyodik Bakım' kısmında böcek tarafından paylaşıldı.

1. böcek

böcek Katılımcı

Mereba iyi forumlar iyi akşamlar arkadaşlar bir şey sormak istedim bizim guzuların el fireni sonuna kadar çekilene kadar kaç kez cırtlıyor benimki 8 kez cırtlıyor yavaş yavaş çekip sonuna kadar denedim acaba bu normalmidir sizlerinki kaç kez cırtlıyor l firenim.normal tutuyor bir sorun yok

LG G3 GOLD

2. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Önceki aracımda 98 626 hiç saymamıştım ki zaten genelde düğmesine basar öyle çekerdim ama tahminimce 6-8 gibi olmalı.

hakan_emre bunu beğendi.
  3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Sağlam tutuyorsa 7 kere çıtlasa nolur 9 kez çıtlasa ne olur :D :D

4. nilsu_

nilsu_ ''Bayan MATSUDA''

Araç Markası:
    2010 Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Düzde 7.5
    Rampada 8

hakan_emre bunu beğendi.
  5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tamamen katılıyorum... Telin durumu ile ilgili... Tuttuktan sonra sıkıntı yok.

hakan_emre bunu beğendi.
  6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    0 araç olsa karşılaştırma 'belki' yapabiliriz de bilmem kaç yaşındaki araçta böyle bir karşılaştırma yapmanın hiç bir mantığı yoktur. Çünkü bir çok arabada el freni sistemini etkileyen aksamlar bir şekilde elden geçmiştir ve önemli olan tutup tutmamasıdır, senin aracında 5 kademe olsa da değişen bir şey yok, 10 kademe olsa da.

domestos bunu beğendi.
  7. West

West Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 323 1.8 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı
    Yeterki tutsun muayenede basima cok is acmisti balatalari yeni değiştirmistim istenen degerlerde bir turlu tutmuyordu agir kusur diye ikinciye girmek zofunda kalmıştım

domestos ve hakan_emre bunu beğendi.
  8. böcek

böcek Katılımcı

Serviste ayarlattım bizim guzuların el frenleri biraz hassasmış usta öyle cart diye çekme elinde kalır dedi yavaş yavaş cek demişti çok yukarı kadar da çekme sonuna dayama hiç bir zaman dedi

LG G3 GOLD

9. böcek

böcek Katılımcı

Ben çekince öyle taa yukarı kadar cıkan el fren kolunu sevmiyorum 2. Bir vites kolu gibi duranlar var modelden modele deisir belki ama ayarlanabilir bir sey bu gerdirilebiliyor yani

LG G3 GOLD

Sayfayı Paylaş