Mazda 626 GE (1991-97) Dörtlü Gösterge İkaz Işıkları

böcek

Katılımcı
Herkese günaydın arkadaşlar hayırlı günler dilerim bu kasalarda dörtlüleri yaktığımızda gösterge panelinde dörtlü ikaz ışığı yanıp sönmelimi internette izlediğim bazı videolarda dörtlü yaktıklarında göstergede üçgen şeklinde kırmızı bir işaret yanıp sönüyor benim guzuda yanmıyor acaba lambasımı kesik

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İzlediğin videoyu paylaşırsan ne olup olmadığı hakkında daha detaylı fikir sahibi olabiliriz...

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abi buraya paylaşamadım yeni konu olarak açıldı abi

GALAXY J7

böcek

Katılımcı
☺ ok abi

GALAXY J7

Ama şöyle anlatim yine veli abi videodaki arkadaş 4 lüleri yakınca panelde sinyallerle bitlikte yanıp sönen bir ikaz ışığı var o benim guzuda yanmıyor abi sağ sol sinyaller yanıyor ekrandaki sorun yok onlarda ama o videoda ekstra olarak bir üçgen ikaz simgeside yanıyor

GALAXY J7

Moderatörün son düzenlenenleri:

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ama şöyle anlatim yine veli abi videodaki arkadaş 4 lüleri yakınca panelde sinyallerle bitlikte yanıp sönen bir ikaz ışığı var o benim guzuda yanmıyor abi sağ sol sinyaller yanıyor ekrandaki sorun yok onlarda ama o videoda ekstra olarak bir üçgen ikaz simgeside yanıyor

GALAXY J7

sorun yok bazı arabalarda üçgen bazılarında da bende de olduğu gibi sinyaller yanıyor

böcek

Katılımcı
Orijinalindemi bazı modeller böyle acaba yoksa lambasımı kesik sigortasımı atık merak eddim

GALAXY J7

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Markalara göre değişkenlik gösteriyordur kiminde sağ ve sola dönüşlerde yanıp sönen ok işaretleri çift olarak yanıp söner bazı markalarda üçgen şeklinde uyarı lambası yanıp söner..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben daha ne sorulduğunu ve ne olduğunu anlamadım bile... :)

böcek

Katılımcı
Veli abi nasıl anlamadın allah aşkına ☺ daha nasıl anlatim ki dörtlüler yokmu araclarda var ☺ o tuşa basınca 4 sinyal de yanıp sönüyor işte bu sinyallerle birlikte ekranda gösterge panosunda yanıp sönen bir ikaz bildirim simgesi var o bizim.araçlardada varmı diyorum hiç kimse dikkat edmemiş demekki benmi çok meraklıyım evhamlıyım acep ☺

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Var ve yanıyor panelde... Sağa sola şeklinde olan sinyal işaretli yeşil lambalar aynı anda yanıp sönüyor.

Senin evhamın nedir peki?

böcek

Katılımcı
Abi sen halada anlamadın ki beni ☺ ben o sağa sola olan oklu yeşil sinyal yön ışıklarını sormuyorum onlardan ekstra sol tatafta kırmızı üçgen bir reflektör yanıp sönüyor onu soruyorum yurt dışı videolardakilerde var bendekinde yok acaba tr dekilerdemi yok lamba kesikmi onj merak eddim ufff ne zormuş abi ya ☺ veli abi videoyu buraya koyamıyorum yoksa hedef anlatım olarak 12 isabet olucakda ☺

GALAXY J7

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
El freni çekilince yanıp sönen ışığı kastediyor @böcek. Sinyal ışıklarıyla birlikte yazdığını anladım ben. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim 626'da bu üçgen uyarı ışığı yoktu, ya da ampul patlaktı... Yani göstergedeki Ampul... :p :D

Üst Alt