Mazda 626 GE (1991-97) Dörtlü Gösterge İkaz Işıkları

maksimturk

Sessiz
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri -HB
az once baktım dortlulerı acınca gostergede ucgen ısıgı yanıp sonuyor sınyallerle beraber 92 hb 626 sanırım senın arcta sorun var ısıkla ılgılı

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben de meraktan eve girmeden açtım baktım soldaki üçgen yanıyormuş. Bu konuya kadar fark etmemiştim. Ama gel gör ki benzin ışığı yanmıyor benimkinde de. :D

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet demekki tr deki modellerdede mevcutmuş bu ☺ ozaman bizimki bozukmuş ama sırf ufacık bir lamba yanmıyor diyede göstergeyi sökmem ben değmez varsın yanmasın ☺

GALAXY J7

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet demekki tr deki modellerdede mevcutmuş bu ☺ ozaman bizimki bozukmuş ama sırf ufacık bir lamba yanmıyor diyede göstergeyi sökmem ben değmez varsın yanmasın ☺

GALAXY J7
Bende de yanmıyordu ama sorun olarak görmedim bile, daha doğrusu dikkatimi çekmedi. :)

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Bu modeldeki araçlarda çok da sorun etmemek lazım, hayati önem arz eden fonksiyonlar çalıştıktan sonra gerisi önemli değil. Benimkinde de bagaj açma kumandadan çalışmıyor hiç merak edip baktırmadım bile. Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmayalım. :)

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yazdıklarına aynen katılıyorum ☺

GALAXY J7

Bide ben diyorumki tek derdimiz bir lamba bir kilit yada ne bilim bir vida olsun bunada şükür bu gün tüm dünya terör eylemleriyle bombalarla hayatlarını kaybeden insanlar var suriyede olsun filistinde olsun evsiz aç caresiz bir sürü insan ölümle cağresizlikle uğraşırken çok zor şartlar altında hayatlarını kazanmaya devam eddirmeye uğraşan insanlar var hep halimize şükretmeliyiz bizler de onlar gibi olabiliriz allah yardımcısı olsun oralarda haksız yere suçsuz yere canını varını yoğunu kaybeden müslüman kardeşlerimize..

GALAXY J7

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt