Mazda 626 GE (1991-97) Cam Suyu İkaz Işığı - Washer Var Mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir yerde var diye okudum ama benim guzuda yandığını hiç görmedim daha doğrusu yanacak kadar suyun eksilmesini beklemedim, göstergede nerede olduğunu da merak edip araştırmadım.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Benim araçta ve astinada yok. Ancak cam suyu dölümü yapılan depodaki renkli süngerden su seviyesi görülebiliyor...

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Su eksilincemi yanıyor nasıl bir sembol beliriyor ekranda

LG G3 GOLD

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Su eksilincemi yanıyor nasıl bir sembol beliriyor ekranda

LG G3 GOLD
Sembolü hiç görmedim ama okuduğum ve hatırımda kaldığı kadarıyla sarı ışık yanıyor ama üzerinde nasıl bir simge var hatırlamıyorum... Görseydim hatırlardım...

böcek

Katılımcı
Abi ozaman suyu iyice basıp bitirelim bakalım yada yavaş yavaş sıkarak kontrol edicem varsa çıkar ortaya bende hep ful tutarım suyu ne olur ne olmaz diye az olan seviyeye uyuz oluyorumda herşeyi full görmem lazım kafam ancak öyle rahat ediyor :)

LG G3 GOLD

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
benzin ve lpg yide full görüyon mu:D

böcek

Katılımcı
Lpg yi hep full görüyorum çok şükür :) de benzini fulleme ihtiyacı hissetmiyorum

LG G3 GOLD

böcek

Katılımcı
Bu varsa her modelde vardır ozaman ben suyunu azaltimde bakalım yanıcakmı merak eddim :)

LG G3 GOLD

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Bu varsa her modelde vardır ozaman ben suyunu azaltimde bakalım yanıcakmı merak eddim :)

LG G3 GOLD

evet abim var waşher diye ikaz lanbası yanar su fiskiye deposunda şamandıra çalışıyor ise su eksildigi zaman yanar fakat şöyle bir durum o şamandıra kirecten dolayı takılı kaldıgı yön önemli dolu istikamtine takılı kaldı ise su bitsede yanmaz fakat boş istikametine takılı kalsa zaten direk yanması lazım öyle bir durum yok çalışıyor ise zaten yanıcaktır

yani sı fiskiye suyu azalınca ikaz lanbası var ...

böcek

Katılımcı
Teşekkür ederim adem ustam aydınlattın bizleri allah işini gücünü rasgetirsin :)

LG G3 GOLD

böcek

Katılımcı
Yarın bir deniycem işten güçten fırsat bulup bakamadım sorduklarıma abi

LG G3 GOLD

isler.ramazan

Katılımcı
evet abim var waşher diye ikaz lanbası yanar su fiskiye deposunda şamandıra çalışıyor ise su eksildigi zaman yanar fakat şöyle bir durum o şamandıra kirecten dolayı takılı kaldıgı yön önemli dolu istikamtine takılı kaldı ise su bitsede yanmaz fakat boş istikametine takılı kalsa zaten direk yanması lazım öyle bir durum yok çalışıyor ise zaten yanıcaktır

yani sı fiskiye suyu azalınca ikaz lanbası var ...
Adem abi benimki sürekli yanıyo

Üst Alt